bugün

kızın başarılarıyla ilgilenmeyip bunları aklının çalıştığı tek yer olan bekaretine vermen gerçekten taktir edilesi bir davranış. Ayrıca yazıdan şunu çıkarıyoruz ki başarılı ve zeki insanlar aynı zamanda tabularını yıkmış, sevmeyi bilen, arap geleneklerine kalmış türk halkını umursamayan kişilermiş. Peki hayatta tek başarısı iyi temizlik yapmak, gelinliğini düşünmek, yukarıdaki başarılı insanları çekemeyip dedikodu yapmak, erkekleri parasına göre sınıflandırmak olan kızlar ne oluyor? işte ilk örneğin tam tersi oluyor. Bu arada bu kızlar genelde bekaretini korumuş kişilerdir. evin, araban ve iyi bir işin olduğu sürece seni kabul edecektir.
not: istisnalar kaideyi değiştirmez.
Arapça bilen den daha iyidir.
imkansızdır.
harbi bugün boku çıktı bu bekaret olayının. şimdi olay ingilizce bilen bir kızın bakireliğine gelmiş.
başlığı açanın beyninin olmama ihtimaline eşdeğerdir.
böyle başlıklar açan her bireyin teker teker kafasını sikeyim. teşekkürler
Ebesinin amı artık.
ingilizce bekaret, ingilizce bekaret.error verdim.
Arapça bilen bir kızın bakire olma olasılığıyla aynıdır.
yok denecek kadar azdır.
Osbir çekmekten eli nasır tutmuş adamlar, böyle başlıklar açıyor ya çok gülüyorum aq. Fazla osbir, beyin loblarını yakıyor demek ki.. Abazanlarda beyin bulunması ihtimalinden çok daha yüksek ihtimaldir bu arada.
hop birader aile var. tamam trol başlık açmışsın ama trollüğünde belli çerçeveler içinde yapılanı makuldür.

benim ablam ingilizce öğretmeni.
Çok düşünüyor musunuz bunları?
You're talking nonsense.
Bekareti kutsal bir şey gibi saklayan taze köy peyniri kokulu kafalar kadar önemsemiyordur en azından durumu. Varsın olmasın bekaret.
troll olmaya çalışayım derken ıq seviyesi ayakkabı seviyesini geçemeyecek entry girmek.
laf bile atmaya değmez dediğim kalitesiz yazar ve başlık.
all i wanna say is go fuck yourself.
(bkz: memleketi batıran zihniyete örnekler)