1. 1.
    kızın başarılarıyla ilgilenmeyip bunları aklının çalıştığı tek yer olan bekaretine vermen gerçekten taktir edilesi bir davranış. Ayrıca yazıdan şunu çıkarıyoruz ki başarılı ve zeki insanlar aynı zamanda tabularını yıkmış, sevmeyi bilen, arap geleneklerine kalmış türk halkını umursamayan kişilermiş. Peki hayatta tek başarısı iyi temizlik yapmak, gelinliğini düşünmek, yukarıdaki başarılı insanları çekemeyip dedikodu yapmak, erkekleri parasına göre sınıflandırmak olan kızlar ne oluyor? işte ilk örneğin tam tersi oluyor. Bu arada bu kızlar genelde bekaretini korumuş kişilerdir. evin, araban ve iyi bir işin olduğu sürece seni kabul edecektir.
    not: istisnalar kaideyi değiştirmez.
    1 ... lobd
  2. 2.
    Arapça bilen den daha iyidir.
    ... portatif
  3. 3.
    imkansızdır.
    1 -1 ... ultraviyole
  4. 4.
    harbi bugün boku çıktı bu bekaret olayının. şimdi olay ingilizce bilen bir kızın bakireliğine gelmiş.
    6 -1 ... minmimeranim
  5. 5.
    başlığı açanın beyninin olmama ihtimaline eşdeğerdir.
    9 -1 ... chier
  6. 6.
    böyle başlıklar açan her bireyin teker teker kafasını sikeyim. teşekkürler
    6 -1 ... yokistemiyorum
  7. 7.
    Ebesinin amı artık.
    3 ... abuzer komurcu
  8. 8.
    ingiliz bir kızın bakire olmasından yüksektir.

ingiliz karıları tam folofoş.
    1 -2 ... kan bankasi soyan sivrisinek
  9. 9.
    ingilizce bekaret, ingilizce bekaret.error verdim.
    ... alexdeberk
  10. 10.
    bide erasmus yaptıysa offf..tam evlenmelik.
    gidin ukraynaya karaneen karı alın gerekirse..
    milli ve yerli prenseselerden uzak durun.
    bana giren çıkan yok.bedelliden sona rusyaya taşınacam.zenginimde zaate.am a ulaşmada sıkıntım yok..gavur ülkesinden fahişe bulup evlenin daha iyi.
    orospu morospu güzel olur en azından.4 .dünya ülkesindeki kıymetlileri zenciler siksin boş verin..
    almanya,rusya görmüş para sıçan bi kardeşinizim..
    anlayana..güzel laflar vardır...
    selam ve 'aşkım sen ikincisin'...le
    -2 ... moskofcuckold