1. 1.
  genellikle güzel bayanların seçtiği meslek.
  9 -2 ... tomamca
 2. 2.
  (bkz: lisedeki tas ingilizce ogretmeni) *
  4 ... aby
 3. 3.
  insanın ulen bunlar daha Türkçe konuşamıyorlar, bide gavurca öğretmeye çalışıyoruz diye söyleten meslek...
  2 -2 ... msbioo
 4. 4.
  ozellikle ilkogretim seviyesinde ogretmenlikten cok sebeklik yapmasi gereken, ama neyazikki hic onemsemeyip monoton turkce ders anlatan, buyuzden yillarca ingilizce ders alip hala iki cift lafi bi araya getiremeyen nesillerin yetismesine neden olan, ogretmen gurubudur. yeni nesil ogretmenler bole olmayacak umarim.(bende yeni bir ingilizce ogretmeniyim)
  1 -2 ... elleam
 5. 5.
  genelde bu meslegin bayan meslektaslarinda ortalamanin uzerinde bir guzellik istatistigi vardir. yer ve zaman farketmiyor arkadasim ingilizce hocalari eger genc ise buyuk ihtimalle hos ve guzellerdir.
  4 ... vermilion
 6. 6.
  ingilizce öğretmeniniz kaza ile sınıf öğretmeniniz olursa bu mesleği seçtiğine pişman olabilecek öğretmendir. zira ağlayarak sınıf defterini fırlatttıktan sonra sınıfı terketmek tipik özellikleri arasındadır.
  2 -4 ... seytanprenses
 7. 7.
  türkçe sözcük kullanan öğrencilerinden bozuk para toplayan öğretmen, sene sonunda o paralarla kek, pasta, börek alırlar bu yüzden pek çoğunun midesine düşkün olduğu kanısına vardım.
  3 ... jai guru de va om
 8. 8.
  ingilizce öğretmeyle yükümlü öğretmen tipidir zira bazıları ingilizce bilmemektedirler. bu tiplerin lisede dil bölümüne öğretmen olması durumunda, öğrencileri de kendine benzeyebilir. * *
  3 ... wholen
 9. 9.
  ilginçtir ki bu meslekteki tüm bayanlar acayip seksi olurlar.
  4 -1 ... nvrs
 10. 10.
  öğrencilerin sorduğu kelimelerin anlamlarını söylerken bir öğrencinin hocanın bilmediği bir kelime yi tesadüfen sormasıyla o sözlükler neye yarıyor diyen hocalar topluluğu.
  1 ... erdinch