bugün

dedeleri de zamanında analarını böyle siken ingilizlerle bir olup türk askerlerini kılıçlarla doğramışlardı.

dünya üzerinde zulüm gören herkese acırım arap kavmine acıyamam.
Vatanını satıp kaçarsan başkasının vatanında insan yerine konmazsın. Evet.
Kolunu da onlar kirmistir.
Atalarının sıkı dost olduğu ingiliz ile münakaşa yaşamış surilidir.
O saatte ingiltere’de ne işi varmış?
sen nasıl hıristiyan misyonerlerin taşağını kesiyorsun adam da suriyeliyi taciz ediyor. sen kültürünü korumaya çalışınca vatansever, öbürü barbar mı oluyor?
dün akşam haberlerde izlenmiş ve çok karışık duygulara yol açmış olaydır. şimdi en başta evvelden yazdıklarım ve fikirlerim ortada. suriyelilere karşı tamamen negatifim. savaş mağdurlarıdır kabul ediyorum rabbim kimseye ve özellikle bize göstermesin bu acıları. ancak işte adamların tıyniyetleri bozuk.

neyse bu başka bir mevzu. bu konuya gelirsek o amk piçi ingilizin yedi göbek sülalesini s....m açık ve net. be kancığın oğlu be şerefsizin oğlu sen kimsin ki bir başka insana o şekilde zulmetme hakkını kendinde görüyorsun. be yolunu yordamını s....min iti çocuk sana karşılık vermiyor hala niye çocuğun boğazını sıkıp yerlerde sürüklüyorsun. yemin ederim 3 aylık küfür kotamı doldurdum 1.5 dakikalık videoyu izlerken. işte yıllardır hem dış dünyada hem burada bunu anlatmaya çalışıyoruz ama bazı mantar kafalı arkadaşların kafası sadece siyasete çalıştığı için yazdığımız söylediğimiz her şeyi kutsal reyizlerine karşı olduğumuz için yazıyoruz gibi algılıyorlar. ülkeyi kutuplaştırırsan insanları birbirine kırdırırsın. bak ırakta aynısı oldu bak mısırda aynısı oldu bak lübnanda aynısı oldu bak suriyede aynısı oldu. bu zavallı çocuğun durumuna düşmek istemiyorsan bayrağına sarılacaksın marşına sarılacaksın atana sarılacaksın ve kendi insanına sarılacaksın. sarılmaz isen böyle mülteci olursun ve yarın bunları senin çoluğuna çocuğuna yaparlar. biz burada boşuna kendimizi yırtmıyoruz insanları birbirine düşman ediyorlar diye. sen kendi insanına sahip çıkmazsan başka kimse çıkmıyor..
13 14 yaşındaki çocuğu, ülkesinde savaşmayıp kaçmakla suçlayan tatlı su milliyetçilerini göstermiştir.
a.qm az önce israil askerlerinin dövdüğü küçük çocuk diye entry vardı a.qm hangisi doğru şimdi.
Gelmeselerdi gitmeselerdi demiyecem sadece şunu söyleyim ögretmen hiçbir çocuğun tipine saçına giyimine gıcık olmaz durup dururkende dövmez , onun için çok konuşmaya gerek yok.
Heryer türkiye değil. Avrupanın gerçek yüzünü görmüş suri dir.
insanlik suriyeli, ingiliz, turk veya baska bir irk olarak ayrilmamali.
yurtdisinda yasiyorum ve kucuk yegenimin sinifinda bir suriyeli var, bundan 2 sene once yeni geldiginde cocuk bunlari durup dururken siddet kullanarak saka yapiyor ve ogretmenleri siniftaki ogrencilerden anlayis bekliyor savas sebebiyle piskolojisi bozuk diye, bizim keratalarda sabirla arkadasliklarini surduruyor ve en son 2 ay once gordum cocugu gayet efendi ve duzgun bir cocuk olmustu.
bu cocuga sabir gosteren siddete karsi yine arkadasca davranan bizim cocuklarda 7_8 yaslarinda cocuklardi.
anliycaginiz bu ingiliz bu kadar insan haklarini onemseyip empatinin tavan yaptigi bir ulkeye ragmen boyle orospu evladi olabilmisse annede ve babada aranmasi gereken buyuk bir savas var.
turkiye de bir lavugunda suriyeli cocugu yere caktigini gormustum o da ayri bir orospu cocuguydu.
https://youtu.be/efKLaxrImL0
7 den 70 e hic bir filistinliyi tinlamam o ayri hatta kilimi kipirdatip haklarinida aramam.
suri abilerini getirse patates sıçırtırdı aq gavatına.
Deseler ki tipik bir bully durumu, iri yarı zorba ergen zayıfı dövüyor falan anlıcam.

Ama birisi vatanını terkedip kaçanlar demiş biri ataları ingilizlerle oldu demiş.

Ya sizin ben sizin beyninizi ve aynı oranda vicdanınızı skeyim. Oradaki çocuk mu yaptı sayıkladıklarınızı.
banane suriyeliden veya ingilizden. çok da umrumdaydı. çok da fifi.
Sen kendi topraklarındakini düşünmüyorsun elin arabı diye bikbikleyenler kendi toprağındakini de düşünmüyor. Çünkü onlar merhamet duygusundan yoksunlar insana insan olarak değer vermeyen insanın, kendinden başka kimseye hayrı dokunmaz.