1. .
  yurdumuzda tatil yapan ingiliz karıkızlarının iki söz bir bakışla elde edilebilecek olmalarıdır. tatil yörelerinde görülen apaçilerin aslında yetenekli falan olmadıkları böylece ortaya çıkar.
  *
  1 -1 ... erecte
 2. .
  doğru bir önermedir. eliniz ayağınız halliceyse ve ingilizce'yi de yeteri kadar adam gibi konuşuyorsanız o iş bitmiştir. her türlü verirler! maddi manevi takılırsın!
  1 ... bilgizayar faresi
 3. .
  apaçilere laf atarken kızları elde edilecek bir obje olarak görerek, seks yapmayı bir başarı olarak görerek o apaçilerden zerre farkı olmadığını ortaya koyan yazar söylemi.

  1000 kızla da yatsan, bin birinci için karakterinden ödün veriyor, olmadığın biri gibi davranıyor ve o bin birinciyle yatmayı zafer sayıyorsan cinselliği hala kafada bitirememiş bir abazansındır.
  1 -1 ... meursault samsa
 4. .
  (bkz: bırak şimdi artistlik yapmayı)
  (bkz: misss gibi kızları götürüyor ibneler)
  -1 ... aberystwyth
 5. .
  şu karı-kız tanımıyla beraber önerme de başlı başına yanlıştır. istisnai durumları saymazsak...

  bir dönem turizmin içerisinde yer almamdan sebep, şahit olduğum bazı olaylar elbette vardır. biz türk erkekleri kadın olsun da ne olursa olsun mantığıyla herkese asılmaktan geri kalmıyoruz, hele hele turizm bölgelerinde.

  benim de bazı yakınlaşmalarım olmuştu turist hağnımlarla. hele bir irlandalı vardı ki, cidden evleniyorduk az daha. hatta türkiye de yaşamayı kabul etse evlenmiştik bile. neyse konu o değil. konu ingilizler...

  ingiliz kadınlar, turist kadınlar içerisinde görebileceğiniz en asil insanları içlerinde barındırırlar. sanki hepsi kraliyet ailesinden geliyormuş gibi... diğer turist kadınlar gibi 'aman eğlenmeye tatile geldik nasılsa' diye her önüne gelen apaçiye de vermezler... bir defa sizin biriyle bir ilişkiniz olduğunu bildiklerinde veya hissettiklerinde bile, sizinle aralarındaki mesafeyi hep korurlar...

  ha siz ingiliz kadın size teşekkür etti diye verecek sandıysanız, o da sizin mallığınız ne diyeyim...
  1 ... imlasiz
 6. .
  (bkz: erecteye sormuşlar karıkız nedir diye)
  ... cileksultan