bugün

inegöl'ün ilk alışveriş merkezi.
5 migrosu ve burjuva mağazalarıyla şaşırtan yer.
belediye başkanının "ben yaptırdım" demek için seçimlerden önce alelacele açılışı yapılan, daha yarısı boş dükkanlarla dolu olan yer.
mimarisi "fena değil" dedirten normal alışveriş merkezleri gibi 10 katlı değil 2 katlı olan yer.
ilk gördüğümde "bizim bildiğimiz inegöl'e mi yapılmış lan bu?" dediğim alışveriş merkezidir. güzel bir mimarisi var. içindeki mağazalar da şaşırtıyor da para vardır inegöl halkında. hakkından gelirler evelallah. gel gelelim ki orası inegöl gibi bir yere fazla. israf.
225 bin nüfuslu inegöl gibi büyük bir ilçe için geç kalınmış bir yatırımdır. ama güzel olmuştur özellikle spor mağazaları harika. bursa'ya 25 dakika uzaklıkta güzel bir avm, git bir koşu köfte ye gel iyi bir yatırım olmuş inegöl için. hele de bursa'da ki tek 5m migros'ta buradaymış duyduğuma göre.
türkiye'nin ilk üstü açık avm'sidir.
geçenlerde gitme fırsatı bulduğum alışveriş merkezi. istanbuldaki kanyon alışveriş merkezine çok benziyor.
açılmasıyla birlikte oh be görgüsüz inegöl esnafına bu kapak olsun dediğim avm dir.
gidip onca piyasa yapmaya çabalayan moronu sikme isteğiyle döneceğiniz mekan.
güney marmara'nın 2. büyük kenti olan inegöl gibi gelişmiş ve büyük kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen 250 bin nüfuslu büyük bir ilçe için harika bir yatırım olmuş.
özellikle burjuvazi kokan mağazaları, açık otoparkı, güzel dizaynı ile inegöl'e ve bursa'ya yakışan güzel bir avm olmuş tebrikler.
ayrıca bursa'da ki tek 5m migros mağazası da inegöl avm'de imiş. gerçekten çok büyük ve güzel.
liseden mezun olmadan önce açılmış olan avm. lise hayatımın son dönemlerinde gitme fırsatı buldum. gayet iyi ve geniştir. bilecik den bile gelip burada alışveriş yapanlar var diye duydum. tabi bursa merkezde yaşadığım için uzun zamandır inegöl e ve dolayısıyla inegöl avm ye gidemedim. ama iyidir fena değildir.