1. 1.
    (bkz: Sabah Ereksiyonu)
    (bkz: Coşkun Sabah)
    1 -1 ... eraslan5
  2. 2.
    Kıyafetlerinizle veya elinizde bir çanta/poşet vs varsa onunla kamufle etmekten başka çareniz yok. Ayağa kalkıp yürüyünce sakinliyor zaten.
    2 ... xyclonb
  3. 3.
    Senden önce inmek istiyodur.
    ... zazatoucny
  4. 4.
    Benim de sorunumdur. Ceketi çıkarıp kamufle ediyorum ama önemli olan ben sapık değilim edasıyla dik ve gururla yürünmeli.
    1 ... abazan celebi
  5. 5.
    Dilin kemiği, kuşun kanadı her an başınıza iş açabilir. Mecburen bir iki durak ötede ineceksiniz demektir. Yoksa o çadırı sökerler. Aklınıza kalbinize iyi güzel farklı şeyler getirin. Kuşu takip etmeyin. Konuyu değiştirin, dağıtın, farklı şeylere odaklanın. Yediğiniz kazıklar aklınıza gelsin bi şey kalmaz.

(bkz: oğlum başka işiniz mi yok ya)
    ... gazeloglu
  6. 6.
    üslubu tasvip etmemekle beraber acı ayıp ama gerçek bi durum.

beyler... rahat olun !
    montunuz varsa iki elinizi cebinize koyup ileri esnetin,
    yere bişey düşürün/müş gibi yapın, üç beş adım kazanırsınız, en kötü inerken görürler,
    şey yapın, yukarı yaslayın, yani en rahat pozisyon yukardayken oluyo,
    en kötü dikin çadırı gidihahahahahaha.

şöyle bir anısını anlatayım arkadaşımın;
    sınıflarında bi çift en arka sırada oynaşırken hoca iyice hışır olmuş bunlara, oğlum diye seslenmiş. buyrun hocam demiş eleman. konumuz ilk yardım madem, şu masaya sırt üstü yat da kalp masajını gosterelim arkadaşlara deyince kız da erkek de pancar kesilmiş, elemanın pipisi kalkmış da..

hoca hık mık demesine karşın çocuğu yatırmış, dimdik tavana bakıyomuş garibim. şimdi otur yerine deyip fırçalamış. ulann!
    -3 ... kor kursun