1. 1.
  bugün size, belki de şimdiye kadar hiç duymadığınız kadar tehlikeli olan ineklerden bahsedeceğim.

  bildiğimiz inekler, aslında dünyanın en ilginç canlılarındandır. belki dünyayı bile ele geçirebilirler. şimdilik sakinliklerini koruma sebepleri halen bilinmiyor. ama bu sonsuza kadar bize karşı hoşgörülü davranacakları anlamına gelmez.

  birazdan buraya fotoğraflı kanıtlarla size bir şeyler anlatacağım. lütfen sağınızı solunuzu kontrol edin. birden açmayın korkarsınız. gizli gizli sizi izleyen ineklerle karşılaşabilirsiniz çünkü artık onların gizemi açığa çıkıyor.

  ineğin gizemi
  burada şişman bir inek görüyorsunuz. normalde bu kadar şişman bir inek olur mu? olmaz. ama bu inek şişman. neden? çünkü kötülük var içinde kötülük. bu kötülükle açığa çıkan enerji fransa'nın yarısını uçurabilir. bum. buuum. ama hoşgörü de var. hoşgörü ağır bastığı için sakin. yoksa sinirlenir ama sakin. hoşgörü çünkü. hoşgörü.

  ineğin gizemi
  burada da kameralara yakalanan bir inek var. normalde bu kamera gizli kameraydı arkadaşlar. george isimli arkadaşımız bunu gerçekten gizledi. süsledi püsledi. videoya almış bir de. lan öylesine bakıyorduk videoya. altımıza sıçtık afedersiniz. bir baktık inek böyle bakıyor. aha dedik buraya kadarmış. geçmiş olsun. fransa'nın yarısı bum. evet buuuum. ama ne oldu? hiçbir şey. evet hiçbir şey. ya bu inekler var ya bu inekler.. lan güldü bize bir de bu. sohbet ettik. neyse gerisini anlatamam. özel. sır. anlatamam.

  ineğin gizemi
  evet bu en ilginci. uçan inek. 'oha bunu da mı yapıyorlarmış?' dediğinizi duyar gibiyim. evet arkadaşlarım evet... insanların etrafta olmadığı zamanlarda yunuslarla anlaşıp böyle uçuyorlar. pırrrrr. inanmıyorsunuz belki ama.. neye istinaden inanmıyorsunuz? ineklerin uçamayacağı ile ilgili kanıtınız var mı? bakın benim uçabileceklerine dair kanıtım var. uçuyor işte kardeşim. fotoğrafı var. bakın uçuyor. pırrrrrr.

  ineğin gizemi
  bu fotoğrafın bir özelliği yok. inek mutlu. arkada dağlar falan var. hoşuma gittiği için ekledim. burada gizem yok rahat olun heheheh.

  ineğin gizemi
  burada ateş eden bir inek görülüyor. metan gazı vesaire diyeceksiniz şimdi siz. hahahah. hahahahahahahaaa. valla güldürünüz hll. bunu sadece çok sinirlenince yaparlar. öyle her zaman göremezsiniz. burada açığa çıkan enerji ile fransa'nın yarısı bum. evet buuuum. gidebilir. ama yapmıyorlar çünkü hoşgörülü canlılar bu inekler.

  ayrıca konuyla ilgili araştırmalar var: https://indigodergisi.com...nsanligi-yok-edebilir-mi/

  ineğin gizemi
  veee işte gergin anlar geldi. evlenen inek. evet bunlar kendi aralarında evleniyorlar. aileleri bu şekilde oluşuyor. işte evlilik bu kadar önemli bir müessese sayın yazarlar. aranızda evlenmeyi düşünenler varsa, evlenin olum. bakın inekler bile evleniyor. öfkeleri fransa'nın yarısına bedel. bum. buuum. onlar evleniyor. siz de evlenin. gizli gizli evlenen ineklere dikkat edin ama.

  aman diyim.
  3 ... ne diyorsun samuray
 2. 2.
  ineğin gizemi
  3 ... serdarsl06
 3. 3.
  Yine akla gelendir.
  ... ne diyorsun samuray