1. 1.
  insanın kanını donduran bir mesajdır. yani benim düşünceme göre tabi, yanlış anlaşılmasın belki de ben olayı farklı algıladım.

  olay heralde "çalıya çırpıya sürterim, gene de sana vermem!" diyen zihniyete karşı yapılan bir karşı atak! hem de lafla değil direk icraatla.

  "keçiyi ineği s.kerim gene sana sokmam!"

  ördek olayında işin biraz boku çıkmış ama bence haberin satır araları iyi okunmalı. bu olaylar aleni bir tehdittir. hadi gene sürtsünler çalıya çırpıya da görelim bakalım!
  3 -5 ... koministimam
 2. 2.
  kürtaj yasaklandı, porno siteleri engellendi, imam hatip okulları yaygınlaşıyor, yarın öbürgün kızlar erkekler haremlik selamlık oturacak sınıfta, nerdeyse ertesi gün hapı alanlar fişlenecek, hamile olan kadınların babasına mesajlar gönderilmeye başlandı...

  ama engel değil maalesef. adam o enerjiyi boşaltacak. ya çoluk çocuğa sarkacak, ya tecavüz edecek ya da atı eşeği en komiği de ördeği .ikecek.

  bırakın cinselliğini istediği gibi yaşasın sevgilisiyle vs. sonra böyle sapkın ruh halleri dolanıyor etrafta. bastırmaya ne gerek var. siz o çok kıymetli çocuklarınızı leylekler mi getirdi?

  kürtaj yasaklandı diye yakında insanlar nikahlı eşiyle bile birlikte olamayacak. bir kaza olur da hamile kalınır diye.

  amacınız ne sizin? bence amacınız yok. bari bütün erkekleri hadım edin de rahatlayın.
  3 ... saks mavisi