1. 1.
  birkaç sene önce doğu sınırında sivas yakınlarında bir köy...insan ürperiyor. 21. century'de böle olaylara gıdı gıdı yapıyor. neyse..anlatayım efendim.
  arkadaşımın dört çarpı dört cipiyle anadolu'yu turluyorduk. yolumuz sivasın dağlık bir köyüne düştü. nevaleyi de bitirmiştik hani. şurda bak aha da bir köy var ama uzak değil dedim ben. arkadaş, yani cipi kullanan, ismi salihtir bana döndü: vallaha iyi fikir ne güzel düşündün la, karnımızı doyurur kahvede de çay falan içerik dedi. bi' an bütün yol boyunca arabayı hiç kullanmadığımı farkettim. insanın böyle arkadaşı olması ne iyi. kendi arabasında şöförlük yapıp gezdiriyor seni diye düşündüm. neyse tam tepelik düz bi yerden geçiyorduk yolda koyun keçi ne ararsan var. hayvanata: üürüsttt dedi bizim salih ama oralı olan yok tabii. sonra çalılıkların arasından donunu düğmeleyeen pantolununu yukarı çeken çoban olduğunu gördüğümüz biri çıktı. bizi farketmemişti. yüzünde 70'liği devirmiş bi abinin uyumadan önceki ifadesi vardı. rahatlamış, gevşemiş falan. elinde tuttuğu ipiyle çektiği eşeği de hemen çalılıkların arasından ondan sonra görünmüştü. ama eşeğin yüzünde daha çok 5 büyük diyarbakır karpuzunun kabuğunu yemiş bi' hava sezinledim. sanki, o da halinden memnundu...neyse çoban bizi farkretti ama artık yapacak bişey yoktu. olan olmuş göreceğimizi görmüştük.. çoban, mahçup bi' ifadeyle:
  - ağalar hoşgeldiniz
  + hoşbulduk. endişelenme bizden sır çıkmaz.
  - yaw çok utanıyorum ama elimde değil.
  + dert etme olur böle şeyler!
  - ağalar şimdi siz benim bunu neden yaptığımı merak ediyorsunuzdur gurban, hıı?
  + yani..
  - köydeki bekar nişanlı bütün gızlardan nerde denk gelirse istedim. vermediler. gız ben garibem.
  + eee?
  - sokmadan sevişmeye bile razıydım. eee ne yapayım gurban şimdi ben sevişmeyeyim mi? dağdaki çobanın suçu ne?

  şaşkındık..direksiyonu geri kırdık. batıya..öylece batıya.

  the end.
  4 -7 ... aribra
 2. 2.
  türk kızı değildir.

  zira türk kızının neden böyle davrandığı nickimde yazmaktadır.
  5 -3 ... sevmeyi bilmeyen adam
 3. 3.
  peki ya ördeğe! ya tiftik keçisine! ya o paçalı tavuğa!

  amına koduğmun yerinde lütfen bahene üretilmesin. kızları tava getirmesini bilmeyen salak saçma bi düşünce bu.

  su kaplumbağaları bile tedirgin bi şekilde güneşleniyo. herkes sapık olmuş. yarrak yarrak konuşup suç kızlara atılmamalıdır. azcık kibar ve centilmen olunursa elde edilmeyecek kız yoktur. ben bunu der bunu söylerim. iş kibarlıkta bitiyor amk.
  7 -1 ... kukla
 4. 4.
  muhtemelen çobanın ya da eşeğin fikriyatını belirten zikriyattır. ya 70'liği devirdiğinden ya da 5 tane diyarbakır karpuzunun kabuğundan olacak ki, sivas'ı doğu sınırında zannediyor. sivas'ın iç anadolu bölgesinin tam ortasında olması, eşek çobanının yahut çoban eşeğinin zikriyatını tamamen yalanlar niteliktedir.
  2 ... simsiyah
 5. 5.
  tecavüz edilen hayvanların boyutu gün geçtikçe artmaktaydı, ve sanki sırada at vardı.
  2 ... 0006
 6. 6.
  baştan sona uydurma bir hikayenin neticesinde yapılmış çıkarım.

  "ağalar bütün köydeki kızlardan istedim vermediler. gız ben garibem."

  ulan bir köyde önüne gelen kızdan isteyecek adamı sikinden ağaca asıp kışlık niyetine kuruturlar dingil. sallıyosun bari destekli salla.

  "dağdaki çoban ın suçu ne?"

  çoban ne kadar da entel lan. hem eşek sikiyor, hem aysun kayacıya hem de fatmagül ün suçu ne ye gönderme yapabiliyor.

  zaten yasak da değil amk uydur uydur yaz.
  3 ... andromeda yi gordum lan
 7. 7.
  bi' nebze doğru ama asıl sebep okan bayülgen'in dediği gibi sevişmememiz. tabi dolaylı olarak gene yol kızlara çıkıyor. ikiz yatak da olması lazım tabi sevişmek için.
  1 ... akmai
 8. 8.
  doğru türk kızıdır ve o doğurmuştur onuda. yani türk kızları herkese verince tecavüz sounu ortadan kalkacak. ama evlenmeye gelince bakire olsun el değimesin. yok o kaşar bu motor.

  vermeyince mabut neylesin mahmut derler ya o hesap. hem canınız cennet istiyor hem dikiniz namcıktan çıkmıyor.
  3 -1 ... eeyore g
 9. 9.
  verseler böyle sorun olmiyacak ver abi ne olcak abazalarda dünyaya zarar vermesin.
  1 -1 ... ipmkataturk
 10. 10.
  doğrudur. çocuk yaşta evlendirilmesinin, tecavüze uğramasının, aile, akraba, komşu amca ve bilumum sikli çevre tarafından taciz edilmesinin nedeni de türk kızıdır. gülümsediğinde kaşar, aşık olduğunda kezban, sevişmek istediğinde orospu, evlendiğinde hizmetçi olarak görülmesinin nedeni de türk kızıdır. töre, namus bahanesiyle öldürülmesinin nedeni de türk kızıdır. kendisi erkeğe hizmet ve zevk amaçlı yaratılmış olduğundan kendini insan sanmasının ve bunun bedelinin ödetilmesinin nedeni de türk kızıdır. halbuki girilecek bir delikten ibaret olduğunu artık anlaması ve siki neyi isterse onu yapan erkekleri sapıklıktan kurtarması gerekmektedir. allah' ından bulsun dediğimiz lakin kulundan bulan türk kızıdır.

  (bkz: bir sapıklık önleyici olarak türk kızı)
  3 -1 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim