bugün

bugün bu siteden 48 tl lik ayakkabı siparişi yaptım parayı verdikleri iban numarasına yolladım daha sonra sitenin şikayetvar.com ve farklı sitelerden dolandırıcı sitesi olduğunu öğrendim arayıp sipariş iptali ve para iadesi istedim oyalayıp kapadılar ve numaramı engellediler farklı numaradan arayıo ulaştım adamlar tekrardan telefonu kapadılar ve numarayı engellediler bu orospu çocuklarına dikkat edin. dolandırıcı olan adamın adı adem ayaş bu orospu çocukları 5 yıldan fazla süredir aynı siteyle birsürü insanı benim gibi enayileri dolandırıyor.

edit: söylediklerinizde haklısınız aptallık ettim neyseki 48 tl ile kurtuldum o söylediklerinize daha sonra baktım bugüm savcılığa ve bimere suç duyurusunda bulundum ama bişeye yararmı bilemem.
kardeş çok haklısın istersen bu parayı geri alabiliriz.

sadece vereceğim iban numarama bi miktar yatırırsan masraflar için askjdhasld.

parayı yollamadan önce araştırman gerekmez miydi diye düşünüyor insan.

neyse bir musibet bin nasihat olayı allahtan fazla paran gitmemiş.

aldığın derse oranla ucuz bıle olmus.
hiç mi yandaki facebook twitter iconlarına tıklayıp bu sayfaları incelemedin? linkler bile referansı yok, resimlerin hepsi çalıntı. Böyle resimleri çekebilmek için büyük firma olmak gerek site tasarımı berbat. kredi kartı satış seçeneği yok ki bu zaten başlı başına dolandırıcı sitesi olduğunu belli ediyor. internetten alışveriş yaparken bilinmedik sitelerde ilk bakmanız gereken şey telefon numarası, şahsi şirketse vergi levhası ve dairesini iletişime koymuş mu? adresi doğru mu? kredi kartı satışı yoksa zaten sipariş vermeyin bilinki o iş yaş.