1. 1.
  Hiristiyanların hic de bir yerinde olmayan tuhaf bir ayet.

  Hıristiyanlikta zina da kesin bir sekilde yasaklanmakta evlilik dışı ilişki büyük günah sayılmaktayken hiristiyanların bunu da onemsememesi bir hayli ilginçtir.
  4 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 2.
  Pek çok ilahi kitapta olduğu gibi incildede sapkınlıklar olduğunun yanlızca bir örneği, kadınları aşırı derecede aşağılayan bir kitap, okuyan kadınlar nasıl hristiyanlığa inanmaya devam ediyorlar anlamak çok zor.
  6 -3 ... dionysosun kizi
 3. 3.
  Oyle bir sey yok ya nerede soyleyin? Uydurmayin.
  -1 ... deniz sacli kiz
 4. 4.
  Korintliler 7 :

  8 Yine de evli olmayanlarla dul kadınlara şunu söyleyeyim: Benim gibi kalsalar kendileri için iyi olur. 9 Ama kendilerini denetleyemiyorlarsa, evlensinler. Çünkü için için yanmaktansa evlenmek daha iyidir.

  Zina değil arkadaslar kesin bilgi .yalniz icin için yan...neyse susayim en iyisi.
  4 ... hubel
 5. 5.
  orta doğu kökenli diğer başka bir dinde ; ele geçirdiği ülkedeki erkeklerin eşlerini alıp cariye yapan ve bu kadına ömür boyu tecavüz etmeyi kendine hak olarak gören versiyonlarıyla aynıdır.
  Ortadoğu kökenli diğer organize dine göre de unutulmamalıdır ki Cariye bir maldır, yani sahibinin kişisel mülküdür, Bunun böyle olduğunu ilgili kitaplarda görebilmekteyiz.. cariye sahibi yani mal sahibi kişisel mülkünü dilediği gibi kullanabilir, satabilir,kiralayabilir.
  ilgili kaynaklardan anlaşılacağı üzere savaşta esir alınan kadınlar birer ganimettir,maldır. dinen ilişkiye girilmesinde de mahzur görülmediği gibi rıza şartı da yoktur. Günümüz hıristiyan olarak bilinen ülke insanları incili zerre kadar kazımamaktadır. Şöyle ki; cemaat yokluğundan pek çok kilise kapanmaktadır.
  (bkz: https://www.demokrathaber...rer-kapaniyor-h67141.html)
  (bkz: https://www.bbc.com/turkc...03/160319_hollanda_kilise)
  Bir olan Tanrı'nın; kadın dul kaldı diye onun evlenmemesini veya savaşta esir düştü diye ömrü boyunca tecavüz edilmesini onaylaması beklenemez.
  1 -1 ... sosyalhizm
 6. 6.
  incilde dul kadinla evlenmenin zina sayılması
  -1 ... kalahari 1
 7. 7.
  Hıristiyanlıkta tek eşlilik vardır, boşanmak yasaktır. Bu yönü güzeldir.
  4 -1 ... selia
 8. 8.
  bizde gayetle sevaplıdır. zenginlik başlangıcı olup asırlarca sürecek egemenliğin miladıdır.
  10 ... kutsal cezmi