1. 1.
  Kuran'ın tevrat ve incil ile arasındaki çelişkilerin ortaya çıkmasıyla ortaya atılmış koskoca bir yalandır.

  Adam diyor ki "biz zaten gerçek tevrat ile incil'e iman ediyoruz abi biz sadece bu değiştirilmiş incil ile tevrat'a inanmıyoruz" hadi ya? Ulan ortada olmayan, görmediğin, okumadığın bir kitaba nasıl iman ediyorsun?

  Gelgelelim bu müslümanların bahsettiği gerçek incil ve tevrat hiçbir zaman var olmamıştır. Bu kitapların varlığına dair en ufak bir delil yoktur. Gerçek incil ve tevrat günümüzde kullanılan incil ve tevrat'tır.

  Hadi bana inanmıyorsunuz açın o inandığınız kuran denen kitabı bir kez dahi olsa okuyun. Bakın bakalım gerçek, değiştirilmemiş incil ve tevrat diye bir ifade var mı herhangi bir yerinde? Yok. Bilakis üstüne basa basa elinizde bulunan incil, elinizde bulunan tevrat diyor açıkça. Bu kitaplar birçok yerde tasdikleniyor kuran'da. Yani anlayacağınız müslüman arkadaşlar, kuran sizin o değişmiş tü kaka dediğiniz kitapları aynen kabul ediyor ve kuran kadar kutsal birer kitap gibi görüyor.

  Kuran'ın hiçbir yerinde incil ve tevrat değiştirildi gibi bir iddia da yoktur. Bu müslümanların hayal ürününden başka bir şey değildir.
  2 -1 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  barnabas incili hebele hubele.
  1 ... arxaggelou