bugün

inci sözlüğün artık nasıl bir yer olduğunu herkese kanıtlayan olay . Bı bakayım ortamına dedim bakmaz olaydım . (bkz: tövbe tövbe)
ben bu sebepten ötürü inci sözlüğü bıraktım. bir bayana amlı diye hitap edilir mi? bir bayan cinsel organıyla bağdaştırılabilir mi?
Yaş ortalaması çok ufak. Aynı zamanda yoğun bir sansür var. istedikleri gibi hitap etsinler, bir kaç öfkeli çocuk sadece.
Eskiden iyiydi aslında. Hikaye başlığı altında efsane entryler vardı. Hani güldüreni de vardı hüzünlendireni de. Ama şimdi ağır hakaretler havada uçuşuyor, kadınlar tamamen seks objesi gözünde tüm yazarların. Yazık valla yakında erimeye başlar orası.
hitap edilmesinden ziyade böyle bir zihniyetin gerçekten var olmasıdır kötü olan. ancak bir noktada takdir ediyorum ki bu insanlar bilinçaltını hiç çekinmeden yansıtabiliyor. herkesin hiç şüphesiz bilinçaltında böyle kötü, kirli şeyler yatar ama çoğu insan bunu oradan çıkarmamayı tercih eder.
incinin level atladığını gösterir.

ilginç bir kelime. Am nedir. Evet.
Annenizde kadın bu yüzden devam edin he tabi birde kız kardeşiniz var sizin o uçkuru düşük beyinleriniz annenizden olsa gerek ee annelerinizin işler iyimi bu ara.
valla birçok homoerotik diyalog dönmekte orada, kullanıcıları inkar etse de birbirinizi kanırta kanırta sikmeyi düşlemekten zevk aldığınız kesin s

(bkz: amsız hayat)
inci sözlükte kadınlara x'li hitap ediliyor diye Uludağ sözlükte x'libaşlık açmak.duyar kasmalık bir durumunuz kalmadı aynı pozisyondasınız artık. Artı bayan değil kadın.