bugün

uludag sozlugun soma uzerinden prim ile arti oy almaya, takdir gormeye calisan yazarlari kadar asagilik yazarlardir.

Sozluk yazarlarindan da nefret ediyorum.

Arkasindan yururken gotune bakiyor olmamdan suphe eden geri zekali kasar karidan da nefret ediyorum. Eger senin gotune baksaydim kendimi kisirlastirirdim.
Neden hala var anlamis degilim. Ahlaksiz, seviyesiz, alcak bir yer. Evet icindekiler de dahil.
böyle bi orospu çocukluğu da ancak inciden çıkardı zaten. inci sözlük kadar saçma bi ortam görmedim.
2 3 ergen, seref yoksunu insan musveddeleridir.
kanunlar tarafından anaları ağlatılması gereken yazarlardır. maden şehitlerinin aziz hatırası hepimizin kutsalıdır.
Bir avuç ergen, çocuk mahkemelerine şikayet edilmeleri gereklidir.
beyler inciye sövün edin sıkıntı yok da bi de dönüp sözlüğümüze bakalım.
biz itleri temizledik mi de adamlara laf ediyoruz.
burada analarına sövüldüğünü görünce sinirlenen değil zevkten dört köşe olan yazarlardır. onların eğlence anlayışı bu, onlara müstahak olan da bu.
inci sözlüktekilerin döl israfı olduğunu gösteren durumdur. umarım cezasız kalmaz. kendi babalarının başına gelse bu kadar rahat olabilecekler mi diye düşündürür.

(bkz: keşke yangın somada değil de incide olsaydı)
şikayet edilse hapse bile girebilirler.
yazarları derhal cezalandırılmalıdır.
Mide bulandırır...
Kusmak istiyorum!!! Üstlerine !!!
1 dakikada üye olunabilen sözlükten de bu beklenir. ergen tayfalarıdır.
ergen tayfalarıdır. vicdansız piçler.
Beyin yerine plazmitle doğan bakteriyimsi canlılardır bunu yapanlar.
http://galeri.uludagsozlu...en-yazarlar%C4%B1-629966/ yazık.
kansız şerefsizler. böyle insanlar bizimle beraber yaşıyor. aynı mahallede, okulda, işyerinde. pisliklerinde boğulsunlar.
bildiğin katmerli trollmüş bunlar. keşke çalışan işçiler yerine bunlar ölseydi o madende.
Kişiliği bozuk , karaktersiz insan müsvetteleridir.
birbirlerinin analarına söverek eğlenen tiplerden beklenen iğrençliktir.

veletler birbirlerinin analarına söverek gülüyor, birbirlerine ''napıyosun lan orospu çocuğu'' diyor. böyle tiplerden soma ya üzülmelerini beklemek hayalcilik olur elbette.