bugün

--spoiler--
sözlük bu zamana kadar geldi, bir sene boyunca maddi olarak hiç bir çıkar almadan ( para, am, göt, yarrak ) insan üstü emekler verdiğim inci sözlük'ü bırakıyorum. kurduk buralara kadar getirdik, sözlük kendi içerisinde yeni gelişmelerini doğuracak kapasitede beyinli insanlara sahip.

bu zamana kadar inanılmaz orospu çocukluklarına maruz kaldığım(ız) halde bir kere olsun mazlum edebiyatı yapmadık.

bundan sonra da yapmaya niyetimiz yok... ego tatmini denildi, para kazanmak denildi, karı sevdalısı denildi. fakat burada burayı ayakta tutmaya çalışmamın tek sebebi inci sözlük'e inanılmaz şekilde bağlı olan dostlar içindi ve o dostlar için sözlük açık kalmayı hak ediyor ama bensiz.

moderatörlerin hepsi evliyavari yaratıklar. egolarını kenarı atıp karşılıksız şekilde aylardır saatlerini ayırıyorlar ama çok iyi bildiğiniz gibi bizim coğrafyamız iş yapan adamı siker, meyve vereni taşlar.

siz pek alışık değilsiniz bu duyguya. başta olan adam, gücü elinde bulunduran adam neden durup dururken bıraksın? manasız gelir insana. neden aramayın neden yok ama onun yerine sadece bir cevap var;

emek veren, burayı benimseyen, değer verenlerin dışında hiçbir sik umurumda değildi, halende öyle. ama 1 senedir sürekli söylenenlere verilebilecek en kestirme cevap bu.

ayrıca, sizin haberiniz yok fakat, bana hatta moderatörlere yaklaşık 6 ay önce, inci sözlük'ü yarattığımızdan dolayı "örgüt kurmak suçlamasıyla" bir dava açılmış durumda. bu olayı göğüsleyip ondan sonra bırakmak istiyordum ama buna gerek kalmadan sessiz sedasız savunmamızı yapıp ( evet ben kurdum, evet biz kurduk diye savunmamızı gerçekleştirip ) yaptıklarımızı kabullenicez. bir halt çıkacağını zannetmiyorum ama oktar'ların tükenmediği ülkede özgürlükleri tüketmek kaçınılmaz.

yazıda çok derin manalar aramayın sadece 1 yıl 2,5 aylık bilinç altının 2 dk'da yazılmış değersiz yansıması...

unutmadan lan; sozlukspot ananı sikeyim.

--spoiler--

an itibariyle adminin duyurusudur.

not: bu başlığı sileceğim boşuna eksilemeyin
güncel Önemli Başlıklar