bugün

normal olandır..

intihar etmeyi kafasına koyup da inci sözlük sayesinde vazgeçen çok yazar bile olmuştur. * * *
ilk defa inci yazarlarının insan olduğuna tanık olduğum olay. klasik inci yorumlarını yapanlara ise küfür etmişlerdir. ki bu yazarlardan biri yirmi kilo bundan var dır.
analarına saldırak mı diye bir entry gördüğüm ve tüylerimin diken diken olmasına sebebiyet veren başlıktır.
allah belasını versin onu yazan insan görünümlü hayvanın. sen daha feci biçimde öl inşallah. annen o entryi görse senin için üzülmez bile ölsen.
hepimiz uludağıyız... *
'kaza yapmasalarmış aq bizene alla alla benmi dedim aşırı hız yapın diye yırtık amın feryatları.'
bir insan ancak bu kadar ibne ve duyarsız olabilir.
neden bunları yazıyorsun, çok mu değişik ve dikkat çekici oldun, herkes aa nasılda allah rahmet eylesin demiyor da ana avrat sövüyor aferin benim ergenime mi diyor sanıyorsun, çok ama çok yanılıyorsun.
inci sözlük yazarlarının uzaydan gelmediği göz önüne alındığında gayet normaldir.

be ey yavşaklar, 2 tane mal "azrail siker" diye entry giriyor da siz nasıl koca sözlüğü suçlayabiliyorsunuz bunun yüzünden? bence yazarların nik altlarındaki samimiyetsiz "mekanı cennet olsun"lardan daha kötü değil.
her halukarda bir şekilde küfür edebilmelerini bizlere gösterir.
--spoiler--
sessiz iyi çocuklardı, böyle erken ölümü sikeyim.
--spoiler--
manidardır.bir iki dengesiz kendini belli etse de genel görünüm iyidir.yine de insanın @14 adresini ver piç falan diyesi geliyor.
aklı başında insanların yanında bir iki öküz mevcut, bu kadar acımasızlık fazla geldi, midem bulandı yazarın tekinden,

hakaretler yetersiz kalıyor, benim elim allah rahmet eylesin yazmaya bile uzanamazken annelerine küfür yazabilen inci sözlük yazarına hayret ediyorum, her ne kadar tanımasakta üzüldük gencecik ulu sözlük yazarlarına.
düzgün yazanlar olduğu gibi, insanlığını kaybetmiş şerefsizleri de barındırdıklarını gördüğümüz durumdur.
bu konuda gösterdikleri davranış hakikaten bunların insan oldukları konusunda fikir veriyor.
yeri geldiğinde birlik olup acı paylaşan grup olduklarını göstermişlerdir.
incicimiymiş onlar dedirtir insana
(bkz: kesin küfür yedik)
takdire şayandır. tebrik edilesidir. (dengesizce yazan bir kaçının dışında tabi...)
dışarıda terbiyesini üstüne takınmış, sitede ise içindeki bastırılmış utanmaz yanını ortaya çıkaran ama her şekilde kendini bilen, duyarlı insanların olduğunu bize tekrar göstermiş olmasının yanı sıra.

insanlıktan nasibini alamamış. bir nickin ardına saklanmış. böyle bir durumda bile "ölmeleri kötü ama uludağ'da yazmaları daha kötü" gibisinden bir söyleme yer verebilecek. kişiliksiz insanlarında orada barındığı gerçeğini bize tekrar göstermiştir.

her başlığa entry girilecek diye bir olay yok arkadaşım. saygı göstermiyorsan kayıbımıza, yazma. banane diyor isen belirtme. madem saygı göstermiyorsun belli etme saygı gösterenlere anlayış göster en azından. çok şey istemiyorum senden. eminim bunu "sen" bile yapabilirsin, zorlancaksın biraz ama. bak bunları yaparsan kendinede saygı duyabilirsin bir gün.

hayat gibi. insan her yerde kendini bilir, ortama uyum sağlar, eğlenir. insan sandıklarımız* daima aynı çizgilerde dolanır ve pisliklerini her yerde belli ederler.

her şeye rağmen duyarlılıkları için teşekkürü borç biliriz efenim.
sadece incinin değil diğer sözlüklerin de yaptığıdır. doğru olanı budur. tersi anormaldir.
başlıkta düzgün yazanlarda olmuştur, saçmalayan da.
alın size birkaçı :
--spoiler--
analarına saldırakmıı ölenlerin

pamuğu bol olsun

aşırı hız yapıp gebermişler. biriside yanmış azuhzauhazazuhazhu

çokta sikiiiiiiimde

araba uçurumdan uçsaydı daha eğlenceli olurdu. böyle pek keyifli olmamış : )
--spoiler--
şaşırdınız mı sizi gidi allahın ön yargılı insanları..
ordakilerin insan olduğunu unutmuştunuz değil mi? zira karalamaktan onları ne yapacağınızı bilemez haldeydiniz.
bilmem bilir misiniz siz burda geyik yaparken o adamlar hastanade yatan ufacık bir çocuk için, hastanede kanser olan bir öğretmenimiz için uğraştılar, didindiler..

ve sizler bilmeseniz de, bizler dışarda terbiyesini takınan, sözlükte bastırılmış yanımızı ortaya çıkaran insanız.
yorumların dikkatli okunulması takdirinde kendi gerçeklerini ortaya çıkarıyorlar.
--spoiler--
gerçek orospu çocukları belli oluyor bu başlıkta.
--spoiler--
(bkz: http://inci.sozlukspot.com/e/14597326/)
Doğru olandır.
--spoiler--
allah rahmet eylesin.

gerçek orospu çocukları belli oluyor bu başlıkta.
--spoiler--
kendi özelleştirilerinide yapmışlar.
en alttaki entryi yazana alkış tuttuğum başlıktır.

1- yanarak diyo lan... of of of... allah rahmet eylesin

2- ananda yanardı xd bende ateşini söndürdüm amq.

3- allah rahmet eylesin. gerçek orospu çocukları belli oluyor bu başlıkta.
ağzı yerine kıçıyla konuşan varlıklardan fazlasını beklemek hata olurdu zaten. *
insanlıktan nasibini alamamış bazıları.
"yirmi kilo bundan var" isimli yazarın ana avrat övgü aldığı başlık. modlar isterseniz kaldırın ama o yazara uludağ sözlükten hediye olarak bulup anasını ciddi ciddi bi sikmek istiyorum. bi kardeşide benden olsun kodumunun hayvanının. sözlükte rahatlayıp bol bol küfrettiğini dışarıda yine insana dönüştüklerini bildiğim inci sözlük yazarlarını bile karalayabilicek kapasitede insanlar varmış arkadaş. söz konusu başlığa gelirsek... inci sözlük yazarlarının gerçek yüzlerini gösterdiği başlıktır.