1. 1.
    (bkz: valla küfür yoldadır haberin olsun)
    2 -1 ... siddartha
  2. 2.
    sanılanın aksine çok yüksektir. orada ne tür adamların takıldığını öğrenseniz şaşarsınız.
    5 -5 ... gazozuna pvp
  3. 3.
    deniz seviyesinin biraz daha altındadır.
    6 -2 ... bluetiger
  4. 4.
    uludağ sözlük yazarlarının %64.35 inkinden daha yüksek olan seviyedir.
    (bkz: verdim küsüratı sıkıysa inanma)
    4 -7 ... rabbime sordum uludag dedi
  5. 5.
    uludağ sözlüğe, "inci sözlük diyaloglarını" kopyalayıp gülen yazarlarla aynı ölçüde zekaya sahiptirler herhaldedir.
    3 -2 ... sikvaruli
  6. 6.
    ergenlik sonrası beyin ve testislerde yaşanan yer değiştirme hadisesi. bu durumda zekalarını üstte mi altta mı aramak gerekir.
    5 -1 ... nankorkedi
  7. 7.
    burada trollük yapan geri zekalılardan çok üstün zekalalı olanlar da vardır inci sözlükte.
    aralarındaki fark ise buradaki salakların akıllı görünmeye çalışması, oradaki zekilerin kendilerini abazan veya kültürsüz gibi göstermeye çalışmasıdır.
    inci sözlük gülmek istediğim zaman gittiğim ilk yer. kuralsızlık zeka ile birleştiğinde ortaya gerçekten güzel şeyler çıkabiliyor.
    4 -3 ... stratosfer
  8. 8.
    (bkz: her saçmalayanı akıllı zannetmek)

tamam beyler bayanlar bazı arkadaşlar var çok manyak ironi yaparlar saçmalarlar filan ama aslında amaçları farklıdır saçmalar gibi gözüküp süper bi eleştiri şekli yapıyorlardır, fakat incide ben takip ettiğim kadarıyla böyle bişey göremedim valla herkes birbirine geçiriyo, birbirine sokuyo orada.
    3 ... bluetiger
  9. 9.
    ekşi sözlük ve uludağ sözlük yazarlarının zeka seviyesinin aritmetik ortalamasıdır.

inci sözlük yazarlarını son 6 ayda türeyen insanlar olduğunu mu düşünüyorsunuz? inci'de yazanların %95'i ekşi ya da uludağ yazarı.

terbiyeli aile kızı olarak, ayıp inci'ye 5 dk uğrayıp, ay ay ay küfür ettiler diye kaçtıysanız, haklısınız. inci sözlük yazarlarının zeka seviyesi yerlerde. evet, malzeme piçlik, orospu çocukluğu. eğer diğer sözlüklerde bu yazarların zeka seviyesini tartışacak kadar ilgiliyseniz, hoşunuza gitmese de bakınız, okuyunuz ne yazmışlar nasıl yazmışlar. ancak bir malzeme ancak bu kadar güzel işlenebilir.

zeka seviyelerini bir daha düşünecek misiniz?
    5 -3 ... ali ekber rodos
  10. 10.
    10 sayfa yazıp hiçbirşey anlatamayan troll tespitidir.

yok o değil de; bluevelve hepimizi aya götürecek ama hep bu inci engelliyor sanırsın.

(bkz: özet geç)
    3 -3 ... spectr