bugün

evet böyle bir tabir var. genelde ince zayıf gibi kavramlarla yan yana gelmek istemeyen erkeklere aslında ziyadesiyle yakışan; düşünceli, nazik erkek.
bu tür erkekler aynı zamanda "üşüdüm" diyebilen erkeklerdir.
nazım hikmet ran ile beraber o devir çoktan kapanmıştır.
o kadar ince ki varlığı farkedilmiyor.

ruhsuzlar sizi.
bizi diyecektim.
sevilesi erkektir, elf gibi böyle.. ama ince olmamak için kendilerini kasarlar genelde, çünkü etraflarındaki diğer erkeklerin kendilerine tabiri caizse "yumuşak" diye hitap etmelerinden korkarlar. o yüzden ince ruhlu erkek biraz da cesur erkektir.
kadın ruhundan anlayan erkektir.
nabza göre şerbet veren erkektir.
bildiğin kemiksiz çağdaştır. lan oğlum bu zamanda kadın ne ince ruh sever ne de kalın bişey, kadın sevsin diye yapılan her hareket yumuşaklıktır. ha içinden geliyorsa o ayrı o zaman içine tüküreyim, dir. budur yani.
(bkz: till lindemann)

Evet, buna inanıyorum.
Kibar ve nazik erkektir. Kadınların böyle erkeklerden anlamadıkları, kıymetlerini bilmedikleri, değerlerini anca kaybettikten sonra anladıkları su götürmez bir gerçektir.
odun gibi kızların elinde zaman içinde ruhu ölecek erkektir.
vurduruyordur.
ip büküle büküle kaytan, insan sikile sikile şeytan olur. ince ruhu zamanla piçliğe kayacaktır.
sözlükte bol bol bulunan erkektir efendim.

(bkz: ne var amına koyayım ya)
edebiyatı bilen, insanların iç dünyasına inebilen, gerektiğinde kurduğu hayalleri düşünceleriyle özdeşleştirebilen, nadir erkek türlerindendir.
ince uçlu şarj aleti gibi her eve lazım olan erkektir.
sözde değil özde olanı makbuldür. Ve özde olanı bulunursa gerçek aşk denilen ilüzyon gerçeğe bile dönüşebilir.

Erkek bir hayvandır ama ince ruhlu olanları evcilleştirilebilir o yüzden onlar adına umudum var.
çokça iyi niyetlidir, çokça kırılır. güzel kadınların genelde fırlamalarla uzaklara gittiğini görür.
kadınların en çok tercih ettiği erkeklerdir. ince ruhlu erkek tıpkı benim gibi kadın ruhundan anlar
Kadınların en çok tercih ettikleri sonra da s*kip attıkları erkeklerdir. Odun değildir hissedebilir yeri geldiğinde ağlayabilir. Hep kaybeden erkektir.
Nerede ya ben niye hiç görmüyorum?
efendi erkektir. ve tabii ki ,hayatın kuralı olmasından mütevellit, piç erkeğe tercih edilip harcanaktır.
yok öyle biri kızlar. dağılın.
Yolun yarısını geçtim öyle bir adam olamadım.
Yapabileni tebrik eder tüyolarını beklerim.
Düz geldik düz gidiyoruz amk.
Sanırım benim.
Bu yüzdendir ki hiç mutlu olamıyorum.