1. 1.
  asker şehit olduğunda destanlar yazan ama teröristler öldüğünde barış, kardeşlik ve demokrasiden dem vuran pkk ve malum sempatizanlarını üzmemek için sayın muharrem ince'nin hassasiyet gösterdiği bir durumdur! erdoğan en azından doğu mitinglerinde pkk'nın kürtler'e zulüm uyguladığını zikir ediyordu ve "kürt sorunu yoktur, pkk sorunu vardır!" diyordu ama sayın muharrem ince herhalde "erdoğan gitsin de gerisi teferruat bizim için!" mantığıyla hareket ediyor olacak ki yıllardır nice ocaklar söndüren ve nice yiğitler şehit ettiren bu pkk illetine pek değinmediler! sıkıyor değil mi sayın muharrem?
  2 -6 ... komunist musluman
 2. 2.
  Belki de terörü halka yansıtarak laçkalaştırmak, içinden çıkamaz bi hale getirmek ya da prim yapmak yerine, terörün halka malederek çözümlemeyeceğini ve bu tarz bir sorun olmadığını anlamış ve bu görevi orduya teslim etmiş, halkla ekonomi, çiftçi hakları gibi kendisini ilgilendiren siyasi konuları konuşmak istiyordur?
  Bu entrm silinir şimdi üstteki yazara yanıt verdiğim için.
  Ama siz de şunu anlayın, tayyibin yaptığı siyaset değil, 16 yıldır prim nasıl yapılır işgüzarlık nasıl yapılır onu öğretti bize.
  Fark ettiyseniz ince yalnızca Diyarbakırda değil, hiçbir yerde terörden söz etmedi, çünkü terörü siyasiler çözmez bu onların görev değildir ve terörü halka mal edemezsin, terör silahlı güçlerin sorunudur, örneğin teröristlerle masaya da oturulmaz, kafasına sıkarsın sevaba girersin.
  ince mitinglerinde yalnızca halkı barıştıracağım dedi, çünkü 16 yıldır malum zat, cinsiyetlerimize tercihlerimize kadar hatta bekaretimize kadar böldü bizi, (bkz: kadın mıdır kız mıdır bilmem) incenin yapmak istediği bu bölünen halkı birleştirmek, terörü de ordu çözer, ordu bu yüzden vardır, ama 16 yıldır bu da siyaset malzemesi oldu maalesef.
  ... uzayli hatunn
 3. 3.
  seloya özgürlük sloganlarını engellemedi siz hala terörden bahsetmiyor diyorsunuz.

  mitinginde seloya özgürlük sloganı atanların oldugu bir lider terör konusunda nasıl iki laf edebilsin ki.
  1 ... zargna
 4. 4.
  Sen de ihtimal vererek yoruma başlamışsın sevgili kardeşim, muharrem ince'nin hassasiyet maksadıyla bu terör konusuna değinemediğini beyan etmedim bu birincisi! ikinci olarak da sayın muharrem ince'nin vaatleri benim de çok hoşuma gidiyor ve bu zamanda aklı selim bir siyasetçi için en makul vaatlerdir kesinlikle ama muharrem ince'den önce hangi babayiğitler neler vaat etmediler ve terör ve istikrar sorununu çözmeden kimler muharrem ince'nin zikrettiği ekonomi ve sosyal vaatleri çözebildi ve en azından iyileştirme yapabildi? bu ikincisi! üçüncü olarak da ben ne erdoğan savunuculuğu yaptım ne de reisçi görüşlüyümdür! geçmiş yorumlarımdan belli olur az çok!
  ... komunist musluman