1. 1.
    http://www.haber7.com/siy...-ozelden-demirtas-itirafi

chp'nin ateş eden vekillerinden özgür özelin yeni bombasıdır.

ince bey iyi partinin, saadetin cb adaylarına bir süre sonra başkan yardımcılıgı teklif edecekmiş onlardan biri de demirtaş.

tabi yutkuna yutkuna çaktırmadan söylüyorlar gizli gizli teklif ediyorlar ki görmezden gelinsin.

yemezler görürüz.
    3 -14 ... ali sukru bey
  2. 2.
    Hemen şurada sevincimi paylaşayım.

ince nin demirtaş a bşk yardımcılıgı teklif etmesi
    2 -5 ... frekans
  3. 3.
    şimdi ahmet hakan, henüz adaylar belli olmadan köşesinde, eğer ince aday olursa şunları bunları yapacak diye yazdığında sevinmiştim. "kürt, alevi, muhafazakar yardımcılar" şeklinde. bir liberal olarak sevindim tabii. ama burada yardımcının, ayrılıkçı teröre destek veren (iddianamesinde de geçiyor) birisinin olacağı diye düşünmemiştim. yani türkiye cumhuriyetine bağlı milyonlarca kürt insan var. emperyalistlerin güneyde ve doğuda kurmayı planladığı bir devlete destek niteliğinde söylemleri olan, özerklik-ayrılıkçılık gibi siyaseti olan bir partinin genel başkanı değildi benim anladığım. umarım bunu doğru anlamamışımdır.
    ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  4. 4.
    hukuki olarak hiçbir sorun yoktur. bir cumhurbaşkanı adayının bir başka cumhurbaşkanı adayına yardımcılık teklif etmesi ülke huzuru ülke barışı adına büyük bir adım olur.

insanların arasına nifak sokarak insanları birbirinden ayıran insanları birbirine düşman eden ve bu şekilde oy devşiren akepeye sağlam bir tokat atılmış olur.
    2 -6 ... ruh okuzu
  5. 5.
    Eğer iddialar doğruysa ki doğru gibi. koyu bir chpli olarak direk Erdoğan'a vericem oyumu. Sizler de öyle yapmalısınız. Bu kadar da olmaz yahu pes. Oylar ak partiye artık bu saatten sonra.
    -8 ... bir istanbul beyefendisi
  6. 6.
    atatürkçülüğü hepten bitirme operasyonunun parçası.
    1 ... istebuarimaya
  7. 7.
    ince pkk yancısı kürtlerin peşine düşmüş .

yanlış zihniyet yanlış zihniyetin peşine düşermiş zaten .

ne bekliyordunuz arkadaşlar ?
    1 -1 ... tiamat
  8. 8.
    yandaş haber yapar, troll paylaşır. sistemleri bu. sikiyim demirtaşı.
    2 ... saldirayterk
  9. 9.
    Ben anladım olayı, chp erdoğan için çalışıyor kesin.
    Önce ilk turda merali eleyecekler sonra erdoğanı başkan yapacaklar.
    2 ... hakan yavas
  10. 10.
    (bkz: böyle devam)
    ... alpertunna