bugün

Bel kısmı ince, zarif olan kadındır.

Devasa göbeği yoktur. Erkeğinin kollarına cuk diye oturur.

Kadın gibi kadındır.
Türkiyede az raslanır.
Göğüs ve kalça da çok büyük değilse güzeldir ama kocdman göğüs va kalça varsa örümcek gibi duruyorlar.
büyük heybetli kalçaları vardir. imparatorluk gibi kadindir.
sarsıntılı yolculuklarda leğen kemikleri tutamak olur.
Belinde de gamzesi varsa canınızı alır.
yok mu bana da bir tane.
Kadını kadın yapan detaylardan birisi. Kalçayı, memeyi de olduğundan daha dolgun gösterir.
Bu ben oluyorum belim incecik.
ince bel tek başına ölçüt değildir. Kıvrımlı ve kalçaları dolgun olan ince belli kadınlar ince belin hakkını verirler.
insan kısım kısım yar yar, yer damar damar.
Kaşların lam elif, gözlerin kamer.
ince bel üstüne olaydım kemer.
Yakışır beline sar beni beni...
"sarilayim yar beline" diye sarki soyletebilen, sevilesi, arzu edilesi, kelimenin tam anlami ile seksy mi seksy kadinlardir.
Aklıma manuş baba geldi.
ince de belli ince de belli yar beline beline sarılamam...
efendim anatomik yatkınlık gereklidir.
bazılarımız malesef dikdörtgeniz. böyle kalas gibi. bi deri bi kemik de kalsan o bel incelmiyor.
görsel

Şu resimdeki kadar olsa yeter. Çokmu birşey istiyoruzki kızlar?
Maalesef asla olamayacağım kadın modelidir. Boyum 1.76, 4 ay önce 69 kilodan 62 kiloya düştüm ama incelmiyor arkadaş hala aynı. Yukarıda da yazıldığı gibi anatomik yatkınlık lazım.
(bkz: cow girl) değeri o zaman anlaşılır.
ince bel kadında kalçaları öne çıkarır ve kadınsı bir görünüm sağlar. Erkekte ise omuzları öne çıkarır. iki cinste de avantaj.
ince belli kadını şöyle belinden kavramak vardır öyle herkes bilmez o hazzı.
armut ve kum saati vücut şekline sahip kadınlarda olandır. kalça/bel'in 1.618 yani altın oran civarında olması demektir. altın oran sebebiyle göze estetik gelir, aynı zamanda kişinin sağlıklı oladuğuna delalettir. mesela benim 1.550... birşeyler çıkıyor. tam olarak altın oran değil. ama insan gözü zaten sıfır virgüllü farkı ayırt edemediğinden altın oran olarak görüyor.

not: göğüsten ve kalçadan kilo alma olayı doğru kum saati için, boyum 1.57, 50 kiloyu bulduğum zaman bikinide üst 40 alt 38 oluyorum normal kıyafetlerde 36'dan devam ediyorum.
Balik etli her turlu sampiyon. napiyim ince belliyi cit kirildim gibi olur onlar.
bilimsel araştırmalara göre yalarım.
erkler olarak biz böyle kadınlar için vazo tabirini kullanırız. böyle bir bele sahipseniz ne vazosu amk? demeyin.
bel inceliği muhabbeti ilizyon gibidir aslen, elma tipi vücuda sahipseniz imkanı olan bir durum değil, (kilo aldığınızda hemen göbek bölgesine yağlar yığılacağından ve basen bölgesi geniş olmadığından ) kalçalar geniş olunca bel ince gözükür tabi bir de leğen kemiği genişliği de bu görünümde pay sahibidir.

yani demem o ki doğuştan gelen bir nimettir, hokka burun gibi mesela, ha tabiki spor yapın tabiki özellikle karın bölgenizi fitleştirin.
cinsel performansı iki katına çıkartan kadındır.

görsel