bugün

(bkz: bsg) *

edit: ikinci ödülü alayım madem.
öncelikle;
(bkz: bsg)
(bkz: yeter artık bokunu çıkardınız lan)
inançlara saygı ve yasaklamak kelimelerini aynı cümlede kullanıyorsan ve bunu milyonlarca kişinin inandığı kutsal bir değere ithafen yapıyorsan gerçekten ve bir daha
Saygı için seni yasaklasak ?!?!

Bende uyayım modaya;
(bkz: bsg)***
inançlara saygı duymayı amaçlarken inançların en büyüğüne saygısızlığın daniskasını yapan başlık.
(bkz: ebu cehilden geriye kalanlar)

edit : olum bsg yazmayın hediyeler hiç hoş değil. anam anam o ne dur yapma lan !

asdfasdfasdf
(bkz: ooo ebu leheb te burdaymış)
(bkz: saygı)
(bkz: sadece türkiye de görülebilecek tipte dinsizler)
çelişkinin daniskası olarak adlandırılabilecek bir başlık, nasıl bir körlüktür kestiremedim. kur'an da bir inanca aittir o zaman bu nasıl bir saygı olacak anlayamıyorum hem bunu yazan bu dine inanmıyor madem o zaman neden kitabına bu kadar inançlı ve bu kadar ciddiye alıyor o da saçma. sadece bir dine mensup olmayanlarla islamiyetten farklı dinlere inananlar için bir inanç özgürlüğünü savunan kişi acaba inanç özgürlüğünün ne demek olduğunu biliyormudur? bir de şu var; hiç bir dine inanmayanların salakça düşmanlığına neden islamiyet hedef oluyor? bir şeyi reddetmek için de önce onun varlığını kabul etmek çelişkisi beyinleri sulandırmışa benziyor. madem bu kadar inanıyorsun neden müslüman olmuyorsun ?
(bkz: çaktın mı köfteyi)
sksaki anlamını bi ben biliyorum. *

aşk ile bir daha benden sana gelsin;
"dinde zorlama yoktur" yargısıyla, diğer dinlerden olan insanlarla arkadaş olmamamız söyleniyorsa eğer* milyonlarca insanın inandığı bi kitapta (bkz: bsg)
müminler varken hristiyanlar ve yahudilerle dost olmayın demek son derece mantıklıdır
türkçe tercümelerinde böyle yanlış anlaşılmalar oluyor. sen böyle saygıdan bahsedeceğine bir arapça versiyonunu oku.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
(bkz: hani nirde hediyem)
inançlara saygıdan bahsederken bir inancın kutsal kitabını yasaklamayı önererek düşüncelerinde ki tutarsızlığı gözler önüne seren yazarın açtığı başlık.
kur'an'ın içeriğinden bihaber kişilerin saygı kavramını terslerinden anlamaları neticesinde vardıkları sonuçtan mütevellit dile getirdikleri sonuç.
sosyalizme saygı için das kapitalin yasaklanması gibi saçma bir şeydir. lütfen kıçımızdan element uydurmayalım...