bugün

dolmusta erkek yanina oturmaktan kacinan ama ayakta fortlanmanin daha cazip geldigi kitle.
önce git türkçe öğren, ya da öğrenme. sana türkçe öğreteceğimize gider italyana, bulgara öğretiriz.
en iyisini yapan kızdır. bazı insanlar sanal ortam ile reel ortamı ayrı görüyor. adeta sanal ortamda ne yapsan mübahmış gibi. Allah affetsin, biz de zamanında böyle bir hata ettik. sonuç çok fena oldu.

edit: sanal ortam için değil, normal zamanlar için de söylenmiş. o daha iyi. gerçekte yapabilmek zordur.
Dininin gereğini yerine getiren eli öpülesi bacımızdır. Böyle bacılarımızın artması dileğiyle.
Kargoculuk yaptığım dönemde. ilim yayma cemiyetine kargo götürmüştüm. Kapıyı kara çarşaflı 2 kadın açmıştı kapıyı açar açmaz beni görünce arkalarını döndüler. Dedim hanımefendi kargonuz var. Kadınlarda ses yok konuşmuyorlar benimle. Israrla yeniden söyledim yine ses yok. Kargoyu teslim edemiyorum dedim. Yine ses yok. Ulan sizin dedim. Kargoyu lap diye attım içeri. Teslim tutanağınada kafamdan salladım bir isim soyisim lanet olsun dedim ya bu kadarda yobaz olunmaz ki arkadaş.
içten içe cayır cayır yanıyordur.
Sabahtan akşama kadar seks düşünen kızdır.
Ulan bir ömür ay o benim elimemi dokundu, ay biri bacağıma mı deydi diye habire diken üstünde oturmakla geçer mi?
Asıl sapıklık günün 24 saatinde dünyaya seks çerçevesinden bakmakta.
belli bir dönem sonra kabak çiçeği gibi açılarak muhataplığın kralını yapacak kızdır.

içgüdülerle mücadele edilmez.
normaldir. ben de inancım gereği erkeklerle muhatap olmuyorum.