1. 1.
    saygı duyulması gereken bir durumdur, kezo diye yaftalamanın aksine.
    12 -8 ... sacmalamayin arkadaslar
  2. 2.
    dolmusta erkek yanina oturmaktan kacinan ama ayakta fortlanmanin daha cazip geldigi kitle.
    5 -15 ... godposee
  3. 3.
    türbanlıdır.
    4 -2 ... gion
  4. 4.
    önce git türkçe öğren, ya da öğrenme. sana türkçe öğreteceğimize gider italyana, bulgara öğretiriz.
    5 -4 ... alpertunna
  5. 5.
    yazdığım başlık, başlık açma sınırının üç harf üzerindeydi. bende birilerinin kıt olupta anlayamayacağını tahmin edemediğimden ötürü, anlamı bozmayacak üç harfi sildim. bence sen türkçe telaşına düşeceğine anlama kapasiteni artır.
    11 -2 ... sacmalamayin arkadaslar
  6. 6.
    buna inanan kerizin önde gidenidir kimse kusura kalmasın :(

yürüt: ayrıca erk kavramının böyle iştahla yazıya dökülmesi gözlerimi de yaşardmado derul.
    2 -4 ... batirel school of economics
  7. 7.
    fikre değilde, işinize gelene odaklanmanızda benim gözlerimi yaşarttı doğrusu. ve gerçekten. o harfleri koysaydım. başlık açılıyor muydu açıl mıyor muydu? bir kontol et istersen. çok büyük veya yapmış olduğum bir hata olsaydı en başta düzeltirdim zaten.
    4 ... sacmalamayin arkadaslar
  8. 8.
    en iyisini yapan kızdır. bazı insanlar sanal ortam ile reel ortamı ayrı görüyor. adeta sanal ortamda ne yapsan mübahmış gibi. Allah affetsin, biz de zamanında böyle bir hata ettik. sonuç çok fena oldu.

edit: sanal ortam için değil, normal zamanlar için de söylenmiş. o daha iyi. gerçekte yapabilmek zordur.
    3 ... yoklugu farkedilmeyen kisi
  9. 9.
    Açıklama gerekmeksizin karakter sınırına takıldığı belli olan; arka arkaya iki kere açıklama yapılmasına rağmen hâlâ "yazamamışın evle evle" diyen akıl fakirlerinin doluştuğu başlık.

ince hastalığa tutulmama az kaldı sizin yüzünüzden.
    8 -1 ... expandera
  10. 10.
    Dininin gereğini yerine getiren eli öpülesi bacımızdır. Böyle bacılarımızın artması dileğiyle.
    10 -1 ... simiago