1. 1.
  çok ayıp a dostlar bu başlık geçtiğimiz 10 yıl içinde bir yerde açılmalıydı.

  saf güce sahip bir baba, lastikten bir anne, aşırı hızlı bir oğlan, utandığında görünmez olup kalkanlar yaratabilen bir kız ve süper gücünün ne olduğu henüz bilinmeyen bir bebeğe sahip olan ‘süper güçlü’ bir aile süper kahramanlığın yasal olmadığı bir ülkede yaşamaktadır. bu nedenle sürekli yaşadıkları şehri değiştirmek zorundalardır. internette kolaylıkla bulabilecek bir animasyon. hem çocuklar hem de büyükler için.

  şimdi... 2. vizyona girdi girecek ve benimle gelecek azıcık kafadan kırık birine ihtiyacım var. çünkü biliyorum ki kime sorsam ya ‘çocuk gibi’ ya da ‘ilkini izlemedim ki ben’ cümlesini duyacağım.

  edit: olay Türkçesinin olması, her şeyi ingilizce yazamayız. yapıya ters.
  1 -1 ... munia
 2. 2.
  (bkz: the incredibles)

  (bkz: the incredibles 2)

  (bkz: aramaya inanmak)
  3 -1 ... fikri firar
 3. 3.
  Çocukluğumun animasyon filmiydi be. ikincisinin çıkması için neden bu kadar beklettiniz vicdansızlar? Kesinlikle gideceğim animasyondur.
  3 ... enes55
 4. 4.
  ikincisinin sinemasına maskeyle gideceğim animasyon filmi.

  favori karakterim işini aşkla yapan parmak boylu Edna. ben böyle alevli bir terzi görmedim dostlarım.

  ailemi ikna edersem hep beraber gideriz. çünkü deliliğimle onları animasyon filmlere alıştırdım. mutluyum.
  6 -3 ... lavandula
 5. 5.
  Animasyon filmlere aşığım.
  1 ... iyyneci
 6. 6.
  Küçükken kaç defa izlediğimi hatırlamıyorum. böyle filmlerin animasyonların CD sinin olması büyük bir şeydi. Ne zaman sıkılırsak takıp takıp izliyorduk hep 2. Sini beklemiştim kaç sene sonra çıktı onu da izlemedim henüz zaten 1. Sini de unuttum.
  -1 ... keyf kahyasi
 7. 7.
  ilk film efsaneydi. ikinciyi kızım olduğunda çektiler. eşek sıpası sinemada sıkıldığı için gidemiyorum. dvd'sinin çıkmasını bekliyorum.
  1 ... serdarsl06