1. 1.
    Şizofreni, insanın neyin gerçek neyin hayal olduğunu ayırt edemediği bir psikozdur. Dolayısıyla şizofrenler gerçekte var olmayan hayali karakterlerin de var olduğunu zannederler. Tanrı denilen hayali karakterin var olduğuna inanan müminlerin bu davranışı şizofreniktir. 25 yaşıma geldim ve tanrının var olduğuna dair hiçbir bulguya rastlamadım. Bütün dinler hem kendi içlerinde çelişkilidirler hem de birbirleriyle çelişirler. Bu başlık altında inananların şizofrenik inanç ve düşüncelerinden bahsedeceğim.
    3 -9 ... nurullahkoycu
  2. 2.
    Nöron patlaması yaşayan bir ateist dahahhahaha.
    5 -3 ... ruhsal enfeksiyon
  3. 3.
    (bkz: nurullah isimli ateist) paradoks içeren entry.
    5 -2 ... orgazm kazim
  4. 4.
    inançlı insanların kendilerince ahlaksız veya inançsız olarak gördükleri insanlara vebalı muamelesi yapmaları da bunlardan bir tanesidir. Pek çok ayet ve hadiste Allah'ın kendisine inananları ödüllendirip inanmayanları cezalandıracağı, inananları bolluk ve bereketle ödüllendireceği yazar. Bu yüzden müminler içki içen, zina yapan vs insanlar hakkında "başımıza taş yağacak" gibi sözler söylerler. Bazıları depremlerin ateistler yüzünden olduğunu zanneder. Hatırlayın kemal sunalın bir filminde hocanın teki mahalleliyi toplayıp yağmur duasına çıkıyordu, Kemal sunalın yanından geçerken de ona" kafir, zındık! Senin yüzünden yağmur yağmıyor" demişti. Toplumdaki bu durumun sebebi dini inançlardır. Ancak gerçek bu inançlarla hiç ama uyuşmaz. Örneğin islam coğrafyası haritasına bakınca bir kaçı hariç bütün islam ülkeleri çöldür. Müslumanlar yağmur yağmayınca yağmur duasına çıkarlar çünkü peygamberleri öyle yapmıştır ve yağmur yağmıştır. Ancak bu zeki arkadaşların aklına mekke ve medinenin tamamen çöl olduğu bir türlü gelmez. Ulan madem duayla yağmur yağıyordu bu ne iş?
    2 -2 ... nurullahkoycu
  5. 5.
    Binlerce şizofrenik inançtan bir tanesi de melek inancıdır. Müminler melek denilen hayal ürünlerinin gerçekten var olduğuna kesinkes inanırlar. Melek diye bir şeyin var olduğuna dair en ufak bir bilgi yoktur. Kuranda Allah " melekleri " ikişer üçer dörder beşer altışar yaratan biziz" der. Bildiğiniz üzere bu mitolojik varlıklar kanatlıdır. Uçan ve hızlı hareket eden varlıklar olarak tasavvur edildiklerinden kanatlı olmaları gerekirdi. Kanat uçmak içindir. Ancak bir problem var bu noktada. Kanat aerodinamik bir yapıdır ve havanın olmadığı atmosfer dışı ortamda hiçbir boka yaramazlar. Dolayısıyla Allahın tasarladığı melekler atmosfer dışına çıkamazlar. (bkz: bunu yapan mühendis kör oldu)
    2 ... nurullahkoycu
  6. 6.
    yavrum hadi sütünü iç sen beş dakika sonra saat 9 oluyor. Uyuman gerek.
    1 -1 ... haramsavar kadin
  7. 7.
    ateist inancına mensup yazarın aynaya bakarak tekrarladığı başlık.
    -1 ... seruven44
  8. 8.
    yaratıcıyla konuşursan dindar, o seninle konuştuğunda delisindir. (bkz: housemd) yine de " dün cinlerim geldi, banyoda musallat oldular, orgy yaptık. " diyen insanın kesinlikle psikiyatrik yardıma ihtiyacı vardır. O eğilimlerin sınırını bilmek lazım.
    1 ... one nick to rule them all
  9. 9.
    Haramsavar kadin adlı birine cevaben. Mesela bir başka şizofrenik durum da şudur: Erdoğan " iman öyle bir şeydir tekeden bile süt çıkartır" bildiğiniz gibi erkek keçiye teke denir ve tekeden süt falan çıkmaz. Sevgili haramsavar gel sen de beni sav süt çıkart. Biraz koyu kıvamlı benim sütüm ama idare et napalım.
    -2 ... nurullahkoycu
  10. 10.
    Allah'ın varlığına inanmak şizofrenlik olarak görülemez. hayali bir karaktere değil yüce bir güce inanıyorsun ve onun mucizelerini görebilirsen gerçek inanmanın ne olduğunu anlayabilirsin.
    -1 ... steving zweig