bugün

12 eylül 2010 anayasa değişikliği referandumu ve sonrasındaki muhtemel erken seçim yada 2011 genel seçimlerini kapsayan bir seçim sloganı.

(bkz: i love tayyip az bıyık)
ancak inadina olabilecek tepinme, akilla mantikla olmaz zaten...
(bkz: inadına ibne inadına ibne)
(bkz: genç tayyipçiler)
(bkz: inadına ajdar)
inadına salak bi toplumuz o yüzden hala inadına tayyip e evet de deriz göt de veririz! diye de özetlenebilir.
yıllar sonra neyzen tevfik uyanacak ve diyecek ki tekrardan;

türk milleti gariptir,
her lafı kaldırmaz.
ibne dersin kızarda
sikersin aldırmaz.
*
(bkz: göbeğini kaşıyan adam)

(bkz: senin çocuğun da işsiz kalıversin)
*
bir inat uğruna ülkeyi s.kip attılar. halan daha inadına diyorlar. "bu benim demokratik hür irademin tercihi" demiyor da "inadına" diyor ve nasıl da kolpa bir demokrasi kültürlerinin olduğunu gösteriyorlar. hoş bu cenahtan (akp'lilerden) hür irade beklemeyeceksin. bunlar liderleri uçurumdan atlasa ardından hiç düşünmeden atlayacak türden koyun oldukları için bu tip demokratik eylemleri bile bir inat bir hesaplaşma aracı olarak algılıyorlar. ayrıca, ya arkadaş neye ve kime bu inadın? nedir bu hesaplaşma... iki gram beyinleri var onu da inat etmeye harcıyor salaklar. inat inat aha bu hale geldik işte, iyi mi?

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
türkiye'de seçmenin geldiği halin bir örneğidir. oy verdiğin parti ne yaparsa yapsın görmezden gelmek... ne büyük bir erdem.

bu mantıkla sana oy kullandırana da, sana bu hakkı verene de...
ancak bokuyla inatlaşanların kullanacağı slogan.
(bkz: yok artık)
http://www.facebook.com/group.php?gid=58117959953&ref=ts
(bkz: inadına tayyip inadına az bıyık)
bu başlığa neyzen tevfikten alıntı yapan maldır.

-şöyle ki görüyorum ki ne hukukçular ne siyasiler tartışmayı maddeler üzerinden sürdürmüyor; yani hayır cephesi alabildiğine fanatikçe ve partizanca hareket ediyorsa bunun aksi yönünde propoganda geliştirmemiz mümkün!

>yetmez ama evet ulan!
Tenceren kaynıyor ama şerefin devrilmiş, diye yanıt vereceğim kişinin sloganıdır.

şemsiyeleri ters tutmaktan vazgeçin artık, cebinizi değil beyninizi zenginleştirin.
(bkz: inadına aptallığıma doymuyorum)
(bkz: inadanı vatansatar)