bugün

https://scontent.fist2-2....442750d5c&oe=5C098D37
akp = cahiliyet + torpil.
rousseau "aşk gibi nefret de insanı aptallaştırır" der. bunun için "Onlardan asla nefret etmiyorum, çünkü; nefret etmeyi beceremem, ama hak ettikleri aşağılamayı duymaktan ve bunu onlara göstermekten kendimi alıkoyamıyorum" demesinde ki asıl neden de körü körüne bağlanmak veya ret etmek, sevmek veya nefret etmenin aklı inkar anlama geldiğini, aptallığın-cehaletin aslında bir tercih olduğunun farkında olmasıdır.
(bkz: göt kılı)
(bkz: götüyle inatlaşan donuna sıçar)
ekonomideki güven ve istikrar ortamının devamı için yapılan bir beyandır. evet güven ve istikrar ortamı.
özal zamanında ülkeden avrupaya veya da farklı bir ülkeye siktir olup gitmiş, daha sonra da oralarda yaşamaya fırsat bulamadığı zamanı bizim ülkeye tatil için geri dönüp harcamaya çalışan ve orda burda kendisinin tuzu kuru olduğu için trollük ve koyunluk yapabilen mahlukatların savunmasıdır.

bu tarz savunmayı kullanan tiplerin büyük çoğunluğu yurtdışında iyi işler yapmak için gitmek isteyen gençleri sırf kendi yerleri ellerinden alınacak diye soğutmaya çalışsalar da kendileri beceriksiz andavallar olduklarından başka kötüleyecek sebep bulamazlar ve genellikle “ırkçılık, yaşanmaz, canım memleketim” gibisinden savunma yaparlar.

be angut, sen yurtdışına gidip orda normal şekilde yaşayan insanların huzurunu bozarsan, izinsiz yerleşim yeri yapmaya çalışıp da kendi örf ve adetlerini uygulamaya çalışırsan ordaki insanlar tabiki de ayaklanır.

ha bide sağda solda ellerinde son model iPhone veya da başka bir telefonla beraber son moda kıyafetlerle gezip tozarlar. millet sorarsa da “kurulu düzenimiz olmasa geri geliriz” derler.

bide ülkede yaşlı, din yalanı ile kolay kandırılabilecek kesim var da onlar zaten görmüş göreceklerini. umarım seçimlerde bi ibnelik yapmazlar da rahata ereriz.
insan götü ile inat ederse altına sıçar ona göre.
Götüyle inatlaşan donuna sıçar.evet.
bir insan neden böyle bir başlık açarak eksi oy toplamak ister anlamış değilim.
inadına sokalar.
en çok da dış minnaklara inat kısmına katıldığım söylemdir.

(bkz: dış minnaklar)

katılıyorum ama gülmekten. kim lan bu dış mihraklar ? hüllüminati mi cia mı fbi mı masonlar mı lebron james mi ? kim. herkesin ağzında bir dış mihraklar lafı var ama kimse bilmiyor kim olduklarını. lozan ın aşırı gizli maddeleri gibi. anlaşmayı yapanlar bile bilmiyor bizim büyük resim görme uzmanları biliyor gizli maddeleri.
inadına sefillik inadına sürünmek.
Sende haklısın.
Bir insanın AKP ye oy vermek için inattan başka ne argümanı olabilir ki?
Geçti o günler yiğidim.

Senin gibi Özel mama ile beslenmiyorsa markete giden yandaşta inat minat kalmaz. Dantelli kefeninden boklu götüne don yapanların olduğu bile rivayet ediliyor.
güncel Önemli Başlıklar