1. .
  işleri güçleri inat olduğu için * şaşırılmaması gereken slogandır.
  6 -5 ... necben
 2. .
  inat hiçbir zaman iyi birşey değildir fakat rüzgar nerden eserse oraya geçmek gibi bir yavşaklığa yeğlenir.

  chp'ye oy verilir ya da verilmez ancak abdullah gül'ün çankaya'ya gitesini engellemek için elinden geleni yaparak gerçekten atatürk'ün partisi olduklarını gösterdiler. bu nedenle "inadına chp" demesem de diyeni anlıyorum, normal karşılıyorum.

  edit: seri eksi oy veren ibne
  edit: çok da ...
  9 -6 ... meureate
 3. .
  ancak inat olabilecek harekettir zaten, başka bir açıklaması olamaz. deniz baykalın onlarca patent sahibi necmettin erbakan tarafından muhalefete programlı bir robota çevrildiğini düşünmekteyim. yalnızca muhalefet, asla çözüm yok. bir daha oylar bölünmesin mantığı ise ancak belki dsp ile işbirliği yüzünden bir kez daha denenebilir, şahsen benim ona da tahammülüm kalmadı.
  5 -1 ... thor
 4. .
  (bkz: ilahi chp sen adamı güldürürsün)
  1 -2 ... eşşağan ala gazuğu
 5. .
  "inadina akp"cilerin istese de algılayamacakları hede. tıpkı algınamadıkları gibi.
  5 -6 ... indoor rain
 6. .
  araya abdullah gülün cumuhurbaşkanı seçilememesinin karıştığı başlıktır. zaten o da chpnin inadı yüzünden vuku bulmuş hadisedir.

  abdullah gülün cumhurbaşkanı seçilememesiyle ilgili perihan mağden'in köşe yazısı
  http://www.cafesiyaset.co...bdullah-Gulu-savunmak.php
  -1 ... necben
 7. .
  bir chp liyi akp ye oy vermeye ikna etmek zordur, keza bir akp liyi de chp ye ikna etmek de çok zordur.
  ortada bir gerçek var ki akp ve chp meclise kesinlikle girecektir. oysa bu iki parti meclise girerken yanında 3. ve 4. sınıf partilere ihtiyaç yoktur. hele hele ülkenin genç partiye hiç ihtiyacı yoktur. adam kişisel çıkarlarını korumak için gümbür gümbür reklam yapıp geliyorum diyor. eski şirketlerini geri tazmin etmek için, eski soygunlarına devlet kontrolünde devam etmek için yüzü kızarmadan politika(!) yapıyor tv lerde. en büyük derdi dokunulmazlık zırhı. *

  (bkz: inadına akp), (bkz: inadına chp)... eyvallah da.. bir de (bkz: inadına genç parti) akımı başlarsa asıl b.ku yediğimizin resmi işte o zaman çizilecektir diye eleştirdiğim hededir. *
  1 ... arcadian
 8. .
  chp ve partinin şu an savunduğu fikirlere ucundan kıyısında karşıtlığı olan uuserların atış poligonuna dönderttiği, eleştiri yumağı slogan.

  edit: böyle nasıl olmuş moderasyon?
  1 ... ferrole
 9. .
  bürokratliği ve devleti al-i osmaniyeyi gümbürdemesine sebebiyet veren ittihatci kafasini savunmaktir. ataturk'un partisi diyip ataturk'e en buyuk ihaneti yapan onu putlastiran hudayi nabit yani bir uzayli gibi muamele edilmesine sebeb veren partidir.

  bu partinin ataturk'un devr-i saaderetindeki parti ve düsünceler bir alakasi yok. orduyu halktan koparan bir patidir bu. 27 mayis'tan önceki ordu ile simdiki orduyu kiyaslayin. her kiçi sıkıstıgında orduyu siyasete karistirmaya bayilan ve hatta ordunun güvenliği saglama misyonundan daha cok toplum uzerinde rejimin bekciliğine beklentisine mahkum eden partidir.

  memur siyaseti yapip ülkeyi öldüren ne bulduran bir hale sokmak isteyen partidir.

  hadi dürüst olun bürokratik yagdanliklariniz gitmemesi için mi inadina chp diyorsunuz?
  yoksa bu ulkeyi sevdiğiniz için mi?

  dürüst olun kendinize, tarihten ders cikartin. ne sakallı nurettin paşa kurtarir bu ulkeyi ne de siz.

  oyumu size vereceğime gider cöpe atarim daha iyi.

  amerika'ya lanetler okuyorsunuz. ama onun kucagina siz oturtunuz bizi.

  kibris harekatini elnize yüzünüze bulastirdiniz ülkenin canina sictiniz.

  sanat adamlarina, fikir adamlarinin ve hakiki aydinlarin canina ot tikadiniz.

  inatci cok adam gördüm ama aklini bir kenara koyup amigoculuk yapan siyasiler bu ulkeye mahsus galiba.

  küfrettiğiniz demirel bile hiç olmazsa sizden iyiydi be...!
  4 -2 ... mulayim
 10. .
  sanki çok ekstrem bir durummuş gibi lanse edilen hadisedir. insanlar bugün mükemmel bir toplum mühendisliği uygulamasıyla ikiye bölünmüşlerdir. bir yanda dini sadece siyasete değil eline yüzüne de bulaştıran, abd'nin büyük ortadoğu planının türkiye ayağını oluşturan akp, diğer yanda buna gösterilen tepkiyi ilginç bir biçimde sahiplenmiş, sol görüşlerden iyice uzaklaşarak milliyetçi kanada kendini yaslamış, kişiliksizleşmiş bir chp.
  halkın büyük çoğunluğunun oyları bu iki görüş arasında dağılacağına göre çok da "inadına bilmem ne" demeye lüzum yoktur. zaten halkın önüne 2 seçenek koyulmuş, biri b*k diğeri laciverti...
  inadına ödp, inadına ldp dense anlayacağım, belli bir duruşa sahip partiler bunlar ama akp ve chp zaten icraattan ziyade siyasette parsel büyütme yarışına girmiş. sen hala inat et, azimle sıçan mermeri deler!
  3 -1 ... ozz le grand