bugün

falcı: in drei tagen bist du tot!
+ne diyo lan?
-3 vakte kadar öleceksin diyo abi.
+yok ya, lan bu karı nerden biliyo aids olduğumu?
-öyle misin abi?
+değil miyim?
-değilsin.
+kanser?
-yok...
+peki başka ne görüyon orda necati?
-3 vakte kadar ölecen bence de abi.
+ühüüü.....a.k. necati....ühüü..
ankara'da olup da izleyenlerin ruh hallerini fazlasıyla merak ettiren film. zira boşu boşuna güldür güldür akan musluk sahneleri bolca. nispet amacı güdülmüş olabilir diye düşünüyoruz. her ne kadar korku amaçlı yapılmış olsa da izleyenleri bir miktar germesine rağmen gülmekten alıkoyamamış filmdir. * son sahnesi alıp götürür ki o ne götürmedir kahkahalara boğulmak işten değil. ama yine de o saçmalıklarına rağmen özünde izlenebilir.

ayrıca hiccup kişisinin bizlere özenip pis kokulu ayaklarını koltuk tepesine uzatan hıyar yüzünden fazla odaklanamadığı filmdir.
ziiirrr zirrrrr... (telefon)
- alooo haydarin malikanesi nasil yardimci olabilirim???
+ du bist in drei tagen tot!!! (3 gün icinde öleceksin)
- la burasi kahve ne diyorsun, sarhosmusun kardesim???
+ du wirst sterben man... (öleceksin oglum)
- kardesim de get isine burada dursun yada sehmuz diye biri yok hadi isine...
filmin sonundaki sahneyle kendimi koyverdiğim üstlerine bir de gül düşmesini beklediğimiz filmdir. ancak beklentilerimizi yanıltmış olsa da ve ne kadar aptalca bir sonu olsa da sıradan sevişenlerin öldüğü ve kimin kurtulacağını her zaman bildiğin filmlere benzememektedir. fakat yine de (ayak kokusundan anlayabildiğim kadarıyla) kaliteli korku filmi arayanları tatmin edebilecek kalitede(özellikle lezbiyenleri andıran sonuyla) bir film değildir.