1. 1.
  Beşiktaş taraftarı kurtuluşu Fenerbahçe'ye yenilmekte buldu!

  Beşiktaşlı bazı taraftarlar, sitelerdeki forumlarda "Gelecek açısından inşallah Fener'e yeniliriz" başlıklarıyla fikirlerini yazdı. Bu da Kartal'ın tarihindeki ilklerden biri oldu.

  Ligde arka arkaya gelen kötü sonuçlarla sabrı taşan ve takımını Sivasspor maçı sonrası ağır bir şekilde protesto eden Beşiktaş taraftarı, Fenerbahçe derbisi öncesi de ikiye bölündü. Siyah-beyazlı taraftarlar, sitelerdeki forumlarda "inşallah F.Bahçe'ye yeniliriz" başlıklarıyla fikirlerini yazarak bugüne kadar yaşanmamış bir ilke imza attılar. F.Bahçe'yi yenerek şu anki tablonun bir anda toz pembeye dönmesinin takıma zarar vereceğini düşünen bir kısım taraftar, "F.Bahçe'ye yenilelim; Tigana da, başkan da, bazı futbolcular da gitsin. Çünkü ne zaman F.Bahçe'yi yensek herşeyin üstü kapanıyor. Sonra yine aynı acıyı yaşamaya başlıyoruz" diyerek derbi öncesi tansiyonun iyice yükselmesine neden oldular.

  Beşiktaş'ın hayrına olur

  işte bjkonline.com ve siyahbeyaz.net'teki taraftar görüşlerinin bazıları şöyle:

  * inşallah yeniliriz. Yeniliriz de herkes acı gerçeği anlar. Kazanırsak güzel günler geri mi dönecek? Tigana gitsin... (Levent 82)

  * Bu iş böyle gitmez. Şimdi F.Bahçe'yi yeneriz ondan sonra herkes yine kahraman olur. Ben bunu istemiyorum. Bizimkiler artık uyansın ve doğruları görsün. Bu yönetimle olmaz.

  * Başkan para basarak herkesi arkasına almış ve bizlerin gözünü boyuyor. Derbiyi kaybetmek Beşiktaş'ın hayrına olur.

  * Yenersek görün o zaman Demirören'in sevinç gözyaşlarını... Bir maçla Tigana da ligdeki en kral hoca olur. Bilmem farkında mısınız ama anlık başarılara sevinir olmuşuz. Tıpkı bir zamanlar Fener'in G.Saray'ı yenince, şampiyon olmuşcasına sevinmesi gibi!.. (Warrior 1721)

  * Fener'i yensek ne farkedecek. Süper Kupa'da G.Saray'ı yendik de ne oldu?. (Concon1903)

  * Derbi maçlarının havası farklı olur. Bakarsınız F.Bahçe'yi Kadıköy'de yeneriz. Ya sonrası! Geçmiş iki sene de olduğu gibi bir galibiyetle mutlu günler başlar. Bu da Beşiktaş'a yarar değil zarar getirir. Galibiyete sevinmem. (Seey53)

  * Yenilirsek üzülmem, yenersek de sevinmem. F.Bahçe'yi yenersek bu galibiyetin arkasına yönetim ve Tigana sığınır. 4-3'lük maç mesela Rıza Çalımbay'a yaramıştı. (Kursuncu-1903)

  * Milat Fenerbahçe maçıdır ve yenilirsek düzlüğe çıkarız. Ola ki yenersek iki sene daha geri gideriz, bu takım kahraman olur. (Rıza'nın takımı gibi)
  FATiH DOĞAN-SABAH
  1 -2 ... fatal
 2. 2.
  bu nasıl bi mantıktır anlayamadım bu kişiler fenere yenilmeyi göze alabilecek kadar bjk düşmanı nasıl olabiliyorlar hayret ediyorum. Takım ne kadar boktan bir durumda da olsa bunu söylemek beşiktaşa ihanettir.
  (bkz: bi siktirin gidin)
  (bkz: içimizdeki irlandalılar)
  1 ... fatal
 3. 3.
  ilginc istektir. besiktas gibi bir takimin alli sanli taraftarlarinin istedigi ogrenildiginde dumur olunmustur. bu pancuya sergene haksizliktir. iyiki yoklar simdi..
  ... cooldiver
 4. 4.
  herhangi bir beşiktaş taraftarının herhangi bir takıma yenilmemizi isteyebilecek olmasına inanamamak... okuduğundan bi bok anlamamak... şaşırıp kalmak... oha olmak...
  ... phyxius
 5. 4.
  (bkz: amin)
  1 ... hafiye