1. 1.
  abaza zihniyeti akıllarından çıkaramamış insanlıktan nasibini almamış hayvanlara denk gelmesi halinde sıkıntı yaşayacak insandır. nitekim denk gelmesi halinde fiziksel olarak bilemedin sözle taciz edilecek insandır. karanlık çöktüğünde sokakta rahatça yürüyemeyecek insandır. yapılan tacizden sonra kahkaha seslerini duymasına rağmen dönüp laf söylemeye korkacak insandır. bir erkek olarak utandığım hemcinslerimden tacize uğramamasını dilediğim insandır. dikkat edin insan diyorum çünkü kız, erkek, küçük, büyük, çocuk, bakire, dul, namuslu, namusu zorla kirletilmiş, olarak sınıflandırılmamak adına bir tek insan olarak anılmak adına bunu diyorum. çok sevdiğim reklam filminden bir replik veriyorum.

  (bkz: unutma bebek gün gelecek herkes sana insan diyecek)
  2 ... bunu da bilen adam
 2. 2.
  yakan top oynuyordur öncesinde ve bazen top gerçekten yakar.
  1 ... bagdagul
 3. 3.
  hayatının gidişatını belirleyecek seçimi yapması gereken kızdır. ya top ya göt tür. testere oyunu gibidir. hayatı film şeridi gibi göz önünden geçerken çekirdek çitleyerek o filmi izleyen aksaçlı teyze gitme kızım sikerler der ama duymaz o kız... *
  1 ... darkerway
 4. 4.
  topu almak istediğinde, usta görünümlü davar çobanının saldıracağı kızdır.
  ... annabell lee
 5. 5.
  her inşaat işçisini tecavüzcü sapık gibi gören zihniyetin kafasındaki senaryoya kurban gitmiş kızdır. korkmayın o kız inşaata girmeden topunu ona verecek çok namuslu, emekçi insan var bu ülkede.
  3 -2 ... rakamsal