1. 1.
  Ekonominin lokomotifi olarak gösterilen inşaat sektörünün iflas etmesi durumunda türkiye'nin ne yapacağı durumudur.
  ... gina carano
 2. 2.
  e bu batık hali zaten.
  3 ... mavraci
 3. 3.
  Hiç bir bok olmaz, tabi müteahhit değilsen.insandan çok ev var yeter awq.
  2 ... bobcan3
 4. 4.
  Zaten batık.
  2 ... dorandoran
 5. 5.
  Battı zaten müteahhit ler kredi çekemiyor çoğu yerde inşaatlar Rezil halde durdu.
  1 ... oldschool zencisi
 6. 6.
  bir inşaat mühendisi olarak, bu durumun gerçekleştiğini düşünmekteyim zira arkadaşlarımın çoğunun işsiz kaldığı ve kaliteli mühendisler olmasına rağmen komik meblağlarla iş teklif edildiği şu dönemde hangi arkadaşımla konuşsam yurt dışına çıkmak için çabalamakta iş aramakta (garsonluk yapmaya da razılar). yurt dışına çıkamasam bile bim, a101 gibi bi yerde çalışırız daha iyi yorumunu en az 3 kişiden duydum...
  1 ... timurilunga
 7. 7.
  Inşaat sektörü zaten çöktü suan is yapabilen firmalarda ilerde büyük ve guzel işler yapacaktır bu durumu akıllı atlatmak lazim inşaat piyasasında olanlar icin.
  ... gurkan36033
 8. 8.
  hiçbir sikim olmaz. şu an kargo şirketleri kotaları dolduğu için kargo almıyor. kara cuma , manyak cuma türevi kampanyalar yüzünden.

  yani diyeceğim o ki, türk milletinin üzerinde en az 2 tur daha döner bu müteahhitler. para bok millette baksana ülkede kargolar kilit aq.

  bi kara perşembe ya da sikim çarşamba kumpanyası ile her boku satarlar bize , hiç üzmeyin tatlı canınızı.
  ... berserk
 9. 9.
  ne batması yav daha bu sabah üç farklı arsada harfiyat alıyorlardı. ve bu arsalara yakın yerde geçen sene bitmiş daha satılmayan daireleri olan binalar varken. inşaat sektörünün içinde olan biri olarak n.ş.a da maliyetler yüksek ama müteahhitler yandık battık der yine arsa bakarlar madde bağımlısı bu son bir daha kullanmıyacağım der ya ha müteahhitlerde böyle dayanamıyorlar yine yapıyorlar. inşaat bağımlısı olmuşlar. ha bu ekonomik boklukta millet catır catır yine daire alıyorlar faiz düşünce yine hücum millette kredi fetişi var. emlak işinin kaymağı yendi şimdi oto sektöründe orayıda şişiriyorlar. millet uyanık ve vizyonsuz inşaat yerine fabrika açsalar hem istihtam olur en ülke kalkınır. ama nerde temiz iş yap binayı satılmazsa kiraya ver.
  ... minmimeranim
 10. 10.
  Sektör 3 yıl önce battı zaten ama asfalt kemiren akpli arkadaşa kafası yeni geldi sanırım.
  1 ... yok herif