1. 1.
  Bu konulara kafa yormak için henüz küçüksün kardeşim. 12 yaşına girince düşünürsün boşver şimdi.
  2 -1 ... halkin sevgilisi
 2. 2.
  Maximum ilk 2 yıl için geçerli durum. Sonra yıllar geçtikçe aldığımız ücret 5 6 arası değişebilir. Tabi kendini geliştirmeyle de alakalı bir durum. Sadece ders, program, dil olarak değil insanlarla iletişim, çevreye pozitif enerji yayma bilakis bir noktadan sonra daha etkili. Kişisel gelişim, diksiyon hitabet vazgeçilmezdir. Sonuçta bir mühendisin kendisini ağırdan satması gerekir, bunu da karşıya olabildiğince hissettirmek çok önemli.
  1 ... tecrubekonusuyor
 3. 2.
  Anlamadığım nokta bu bölümü okuyanlar ne bekliyor ki ? Üniversitede mezun oldukları anda "buyrun gozlerinmeyhanesi size proje getirdik finansı herşeyi hazır tek imza atmanız gerkeiyor " gibi olaylar mı bekliyorsunuz ?

  ilk başta ticaret kafası olması gerekir. Girişimci risk yönetimi yapması beklenir. Hayır şimdiki nesil ne kadar sorumsuz hiçbirşey yapmayım abi oturduğum yerden para gelsin birşeyler olsun. Olmuyor arkadaşım olmuyor. Türkiyeden memnun değilsen yurtdışında oku kendini dahada geliştir. Senin gibi 200 bin kişi her yıl mezun veriyor. Kendini sıyırmaya bak şikayet etmek yerine. Sinirlendirmeyin beni.
  1 ... watiztiz