1. 1.
  malatya'da bulunan bir üniversite.http://www.inonu.edu.tr
  1 -2 ... i m from absürdistan
 2. 2.
  kampüs olarak bir çok üniversiteden daha iyi olanaklara sahip üniversite.4 halısaha, bir futbol stadı,1 spor salonu,9 tenis kortu,1 yarı-olimpik yüzme havuzu,1 eğlence merkezi(ki içinde 10 bilardo,5 playstation masası vardır), gibi birçok batıdaki birçok üniversitede bulunmayan olanakları bünyesinde bulunduran üniversite.ayrıca çok güzel bir kütüphanesi vardır.kültürel yayınlar bölümünde son çıkanlardan tutunda klasiklere kadar tüm kitaplara ulaşabilirsiniz.ayrıca rezervasyon sistemi vardır kütüphanesinde,istediğiniz kitap kütüphanede değilse rezerve ettiriyosunuz ve gelince sizden başka kimse alamıyor.puanlarının doğu'da olmasından dolayı düşük olduğunu düşündüğüm üniversitedir vel hasılı kelam.
  4 ... of anam nalan
 3. 3.
  bu guzel universiteyi meydana gatiren rektoruna Van rektorune yapıldıgı gibi iftira atılması an meselesi olan universite (bkz: atatürk türkiyedir türkiye atatürk) (bkz: o yazıyı nasıl indirsek ordan baskanım)
  3 ... impulse
 4. 4.
  öğrencilerini demokrat(!) bir mitinge 'teşvik eden' eden hiper çağdaş(!) üniversite?.
  http://www.samanyoluhaber...&hid=43216&sec=20
  -3 ... abra kadavra
 5. 5.
  2004 yılında kıbrıs mitingine 22000 öğrenciden "sadece" 4000 i katıldı diye bahar şenliklerini iptal eden, bu sene de öğrencileri mitinge götürebilmek için sınav tarihlerini değiştiren "çağdaş" bir rektöre sahipmiş gördüğümüz kadarıyla.
  1 -2 ... öğrenci işi
 6. 6.
  başörtüsü karşıtı bir rektöre sahip olan ve yasaya rağmen yasağı sürdürmeyi devam edeceğini açık açık söyleyen üniversite.
  4 -4 ... imper
 7. 7.
  rektörü için; (bkz: fatih hilmioğlu)
  2 ... of anam nalan
 8. 8.
  hayaletlerin cirit attığı okul. şöyle ki; http://img379.imageshack....g379/2035/kampus42tz7.jpg
  4 -1 ... mandal
 9. 9.
  Doğuda en iyi kampuse sahip üniversite. Oldukça demokratik bir üniversitedir.
  3 ... strategy
 10. 10.
  odtü'nün imitasyonu diyebiliriz kendisi için. geçen seneye kadar öğrencisi olduğum fakat bu sene başka bir okula geçtiğim için yeni rektörü ve yeni ortamı hakkında oldukca meraklıyım.
  1 -1 ... lev bronstein