bugün

adını yalancı koydum soyadını şerefsiz, bir ali aslan parçasıdır.
akp döneminde olmuştur.
"bunu söyleyen şerefsizdir" diyen bünyenin pervasızca ve pişkince yaptığı itiraftır. halka yalan söylediği ve haklı olduğunu bildiği halde hakaret ettiği iddia sahibinden özür dilemesi beklenmemektedir.
(bkz: kına yakın)
akp'yi hala milliyetçi parti sanan andavallara duyurulur. hadi akpliler koyun onları anlıyorum da ya eskiden en küçük şeyde bile sokaklara dökülen ülkücüler, yüzlerce şehit ailesi derneklerinin üyeleri, gazi dernekleri, kuvayi milliye dernekleri, hepsini geçtim şehit ailelerinin yakınları neden hala sokaklara dökülmez anlayamıyorum. bugün dökülmezsek yarın ülkemiz elden gittikten sonra mı döküleceğiz allah aşkına. daha ne olması gerek bu hükümetin hain olduğunu anlayamamak için.
ne zaman kesilmişti ki ara haber veriyorlar.merak etim bak şindi.
vatan istanbulda bir cadde adıdır.
dağı, taşı bombalamayı terörle mücadele sanan salakları kızdırmış müzakere. sen kanser olsan ve desen ki ben kanserle muhatab olmam o kötüdür nasıl olmaz ölürsün. düşmanın mahiyetine bakmadan her kim çözüm getirirse bizzat onla görüşmek iyidir.
evi böcek basmış böcekle oturup evimi terkeder misin diye müzakere edeceksin. ne kanseri ulan bildiğin böcek işte. ilaçlayacaksın olacak bitecek. kahraman çıkartın onu oradan eksik kalmasın.
biz roboski adını telaffuz ettiğimizde terörist ilan ediliyoruz, cehape, mehape destekli akepe abdullah öcalan ile görüştüğünde devlet politikası, diyalog oluyor.

ayrtıyeten örgüt ile devletin koltuk teması olduğu zaten aşikar. 90'lı yılların başında biraz araları açıldı sadece. o zaman da devlet eliyle yapılan, köy yakma ve boşaltmalar pkknin üzerine yıkılmıştı. kimbilir hangi tavizler sonrası örgüt, devletle yine kanka oldu. şimdi o verilen tavizleri geri alıyor sanırım. anadilde eğitim, anadilde savunma, imralıdan tecritin kalkması gibi konularda devlet babalığını yaptı örgüte. şu sıralar abdullah öcalanın tahliyesi-ev hapsi vb. konular görüşülüyor olması lazım. osloda ilk şartı buydu çünkü örgütün. ve o ara kesilen görüşmeler devam etmeye başladıysa, gerekli tavizler verilmiştir.
apo belki bir arafat olamıyacak ama, abilerin de desteğiyle mandela olacağı kesin.
dün dündür bu gün bu gündür diyen demirele; tayyip erdoğanın açık ara fark atmasıdır.
rte'nin yine alıştıra alıştıra bünyeleri narkozlayarak itiraf ettiği bir diğer gerçektir. be adam ne bağırıp çağırıyosun o zaman inkar ederken bunu iddia edenler şerefsizdir diye. e ne oldu şimdi?
keşke görüşmüyoruz demeseydi. elinde abdullah öcalan gibi biri var , pkk'yı bitirmek için onunla görüşülmüyor.

böyle birşey mümkün mü.
şu anda pkk'nın fiili lideri olmayan abdullah öcalan ile görüşmek pkk ile görüşmek olmadığı gibi, olsa bile binlerce kanın akmasını engellemek için yerinde harekettir. bir şehit bile sizin için o kadar değerli değil demek ki, artislik için, ırkçı egolarınız için höykürüyormuşsunuz demek ki... *

ayrıca açıklamaya göre mit görüşüyor, istihbarat kurumu sıfatıyla, nedir terslik?

hey yavrum hey, bazı gerizekalılara kalırsa bu ülke elden gitmiş...
seçim öncesi pkk ile görüşüldüğünü gizleyen, ama ortaya çıkınca inkar edip, üstüne bir de muhalefete şerefsiz diyen başbakana "şimdi hangi konuda görüşülüyor" sorusunun sorulmasını şart kılan itiraftır.

önce inkar etmiş, sonra "devlet görüşüyor" deyip sıyrılmaya çalışmış olan başbakan, apo gibi devletin elinde olan bir mahkumla görüşmenin kamuouyunu daha az rahatsız edeceğine güvenerek itiraf aşamasına geçmiş görünüyor.
sevindiren gelişmedir. Terör bitecek.
iki gün önce bize apo ile görüştü diyen şöyledir böyledir diye sallayan başbakanın bu zamanın dansözlük içeren açıklaması.
güncel Önemli Başlıklar