bugün

aklınca ülkeyi bölmeye çalışan örgüt üyesi leyla zana'nın, diyarbakır'da söylediği sözdür.

bir göz atmak isterseniz;

http://fotogaleri.hurriye...=4259&p=1&rid=153
tabi ki böyle seslenecektir. örgüün lideri değil mi adam evet öyle. anaa bak ne demiş denilecek bir durum yok ortada.

asıl sorun;

bu örgüt liderini ortada tatilde gibi tutup konuşturmamak, bağlantıları sorgulamamaktır. sorgulanırsa meclise dokunacaktır.
valla şahsen benim önderim imralı da olsaydı kendi kafama sıkar bitirirdim olayı. hep beraber hatırlayalım imralıya gelişini "işbirliğine hazırım" diyordu. yanı bu adama inanıp peşinden dağa çıkmış biri olsam önderimin dönekliğini gururma yediremezdim.bunlar hala onu savunuyor.
ne olduklarini cok daha iyi gormemizi saglayan soz. demokrasi esitlik felan hikaye bunlarin hepsi kukla pkk ve amerika tarafindan kulaniliyorlar. dtp de bunlar gibi pkkli hepsi.
evet, önderdir! orangutanların önderi.
önderdir. bir sürünün başıdır. çobandır.
bu sözü söyleyen güruhun milletvekili olmaya niyetlenmiş diğer elemanları mecliste de böyle sapır supur konuşurlarsa işte o zaman ortalık iyice karışır...
leyla zana'nın, bunu diyarbakırda, neden seçime 4 gün kala söylemeside bir taktik dir ayrıca...
bazı insanların asla değişmeyeceğinin göstergesi olan leyla zana cümlesi.
dağ sürtüğü olan bir teroristin ömrünün son günlerinde ağzından çıkan kelimelerdir.
sosyalist zihniyetindeki pkk sempatizanlarının kullandığı tabirdir.
(bkz: şerefsiz)
hangi oluşumun içinde olduğunu anlayamayan cahil insan sözüdür. işte bu tip salakları kandırıpta kendi taraflarına alıyorlar.
faşizm zihniyetindeki pkk sempatizanlarının kullandığı tabir.

(bkz: pkk faşist bir örgüttür)
önderleri mi? önderleri. imralı da mı? imralı'da. bunu söyleyen öndere biat etmiyor mu? ediyor. eeee? herkes kendi önderine bir şekilde biat ediyor işte, garip olan ne?
başlık 5,5 yıl önceye ait. düşün o zaman bu laflar ortalığı ayağa kaldırırdı. şimdi imralı'daki kürdün yanına diğer kürtçüler ülke siyasetini belirlemek üzere gidiyor. tipik orta doğu uyuzu halkımız acunlarla telegollerle gündemini belirliyor, hala kış uykusunu sürdürüyor.

5 senede ne değişti halkın bu milli duygularında ?
it sürüsünün çobanıdır.
orosbu çocuklarının da babası olur.