bugün

Onun için en hayırlısı olur.
Eşinin hatasını düzeltmek, ona doğru olanı öğretmek yerine, ayrılıyorsanız ne mutlu ona.
Sizin gibiler evlenmesin mümkünse.
haktır, imla hatası yapan neler yapmaz.
Bunun için önce imla hatalarını tespit edebilecek bilgiye sahip bir eş olmanız lazım.
imla hatalarından nemalanmak isteyenlere uyuz oluyorum .

adamla yarım saat tartışmışım tartışma sırasın da bana de ayrı yazılır diyor .

yani haklıyım ben bak neler biliyorum diyor .

embesil .

yanlış yere virgül koymasından yakaladım pezevengi .

kaçar mı lan heh kaçar mı .
umarım zeki müren gibi bir eşe denk gelirsiniz.
henüz boşanmamıştır. boşanmayacaktır ayrıca...
Toplantı ortasında "herkez miydi, herkes miydi" diye gelen whatsapp mesajı bence tek celsede boşanmaya yeter.

Sen herkeşler yaz canımın içi.

Edit: vallahi komiksiniz gençler. Bu yüzden tabii ki koca boşanmaz, bütün gün trollük yapanlara bir şey demeyip kinaye olduğu her halinden belli olan entrye takılıyorsunuz.
" ona dedim kine öyle yapma " gibi konuşmuşsa anında.
nereden geliyor bu yoğurdun bolluğu dedirtir.

millet kociş bulacağım diye 40 takla atıyor, bunlar da elindekini dehliyor.

öğretiverin, nedir yani?
hakim imla hatası yapan eşin kafasına kafasına kah de da ekleri atarak kah düzeltilmiş kelimeler atarak boşama işlemini gerçekleştirecektir.

- hakim bey bizi boşamayın eşim bana imla hatası yapıyorum diye gerizekalı diyor :(
+ geri zekalı evladım gerizekalı değil geri zekalı olacak. boşadım lan sizi.
- şarzım bitti hayatım .
+ sen de benim şarjımı yedin bitirdin bak şimdi !
çok geçerli bir sebeptir. imlada hata yapanların kafasına imla kılavuzunu vura vura öğretmek gerekir. evet.
Eşinizle yazıştığınızı gösterin. Zaten bitirin amk öyle evliliği yazışmak nedir? Evet.
Aşırı saçma bir eylem.

Bu eşinle evlenene kadar imla hataları nerdeydi? En baştan evlenmeyecektin bence kesinlikle çok ideal bir ayrılık sebebi ama eşten değil sevgiliden. Düşünsene de bağlacını ayrı yazmıyo kabus kabus kabus.
- aşkım bu kıs kim?
+ kıs değil kız nalet olası