bugün

Edebiyat ya da radyo televizyon Sinema.
Tıp. Doktor olmayı o kadar istiyorum ki şu an okulu bırak oku deseler okurum.
Hiç bir şey. Okuduk da neye yaradı. Kuru maaş. Ticaret yapan, alan satan ne kadar tanıdığım var ise köşeyi döndü.
canına okurdum.
Tarih yada arkeoloji okurdum. Türkiye bu alanlar için bulunmaz bi cennet gibi bence.
genetik mühendisliği.
ne okurdum bilmiyorum ama nerede okuyağımı biliyorum. bir daha şansım olsa odtü kültürünü yaşamak isterdim. orası çok başka diğerleri çöp.
imkanımı kendim yaratıp ziraat mühendisliği okudum.
Fransız dili ve edebiyatı.
Imkan taninsa degil de acikcasi hayata bir defa daha gelsem tıp okurdum insanlarin hayatini kurtarmak birseyleri degistirebilmek en cok doktorlara yakistigi icin sanirim tıp okurdum.
Arkadaşlar..

ingilizcenizi ilertin bu ülkede bir şey olmanıza gerek yok..

Cruise gemilerine gidin hem para kazanın hem dünya turunu atın.
Arkeoloji okumayı çok istemiştim. ilkokul mezunu ordinaryüs profesör pezevenk babam noolaacaan onu ohuyup doktor ol avuhat ol diye tutturdu. Adama daha ben sözel bölümünden mezun olma olayını açıklayamadım. Dış ticaret okudum, son senemde beni arayıp sen şimdi nolacan o bölümü bitirdikten sonra mühendis olabiliyon mu diye sormuştu. He amına kodum evladı benim bölümün sonunda dış işleri bakanlığı var.
Gıda okudum, iş güvenliği ve sağlığı okuyırum. Amacım hukuk. imkan tanınmasından ötr, imkan yaratmak artık önemli olan.
veterinerlik isterdim.
güncel Önemli Başlıklar