bugün

o değil de ne zaman türkçe dil seçeneği gelecek onu merak ediyorum. yıllardır bekliyoruz yapın şu işi artık.
açılımı international movie database olan sinefillerin vazgeçilmez sitesi.

bir film veya dizi hakkında bütün bilgileri bulabileceğiniz bir platform. ekibinden oyuncusuna, fotoğraflardan hikayesine...

ayrıca geçen gün adıma title açıldığını gördüğüm sitedir. şımarmıyorum.
kesinlikle puan veren grubun zekalarının bazı dizilere yetmediğini düşünüyorum.. fringe, lost, sense8 gibi efsane dizilere 8.4 verirken fargo ve true detective gibi bir boka benzemeyen dizilere 9.0 puan vermeyi nasıl beceriyorlar anlamıyorum.
zaten asla imdb puanına göre bir şey izlemeye karar vermem bu puan verenlerin çoğu zekasız ve aptal bir grup, kafaları hiç bir boka basmıyor.. 6.0 puan verdikleri bir film efsane bile çıkabiliyor çoğu zaman..
Rotten tomatoes kadar güvenilir olmayan film puanlama sitesi.

Zaten shawsank redemption gibi yarrağımsı bir filmin 1., the dark knight gibi balon bir filmin 4. Olduğu siteden ne beklenir?
Kimi zaman ilginç durumlarla karşılaşabildiğiniz site. Kadın oyuncu yetişkin filminde oynamış. Parantez açmışlar. Yazmışlar (Non-sex role) diye. Hakikaten ilginç. Neden bunu belirtme gereği duymuş ki? *

görsel