bugün

(bkz: Kaynak göt)

Kozmik oda'ya girilirken alkışlıyordu bu götler.
bir iddaya göre kaynak götüymüş..
fatih tezcan'dan sonrasını okumadım...
Fatih tezcan ciddi derecede ruhsal sorunlar yaşıyor acilen tedavi olması gerekiyor. Birilerine zarar verebileceği gibi en yakınlarına ailesine dahi zarar verebilir.
em ay altı
evet altı
lan ne güldüm beee.
Velev ki böyle bir flash disk verildi...fatih tezcan o diskin içinde ne olduğunu nereden biliyor? Adama sormazlar mı? Savcı bu adamı sorguya almaz mi? O şoför savcılığa çekilmez mi?

Tüm bunlar yalansa, fatih tezcan denen kisi hakkında soruşturma başlatılmaz mı? Sen kimin köpeğisin denilmez mi?

Kafamda deli sorular...
fatih tezcan söylüyorsa doğrudur.

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)

adam ya mitçilerin önünde göstere göstere vermiş ya hem ajan hem şoför boyunlarına "şoför" ve "em ay altı" yazılı tabela ile geziyorlar ya da bizim halkımız bayağı bilgilenmiş. adamın şoförünü bile tanıyor herkes.
10 saniye katlanamadım psikiyatrist arkadaşlara allah sabır versin binlercesi ile uğraşıyorlar.
Bu zamanda neden flash disk diye sordurur. Buluta yükle olsun bitsin.

Yanlış anlamayın amacım devletin gizli bilgilerini ifşa ettiği iddiası ile gündeme gelen insanlara yol göstermek değil.

2019 yılında yapılan misenformasyonu ifade etmek.
mı6 cıa mossad bnd bunlar zaten şuan işbirliği içerisinde. istanbul işgal edildiği zaman aklımız başımıza gelecek ve siyasi çekişmeleri terkedeceğiz. Türkler eninde sonunda istanbulu kaybedecekler bu bir gerçek.

Fakat ingilizlerin güney kıbrısa çok sayıda savaş uçağı (12 nisan 2018) yerleştirmiş olması da başka bir hakikat. ırak Suriye lübnan suudi arabistan mısır libya kıbrıs derken esasen 4 bir koldan çepeçevre kuşatıldığımız gerçeğini gözmezden bilmezden geliyoruz. Çünkü o arada birbirimizi yemekle meşgulüz.

https://www.airlinehaber....aklari-kibrisa-yigiliyor/

görsel
istanbul büyükşehir belediyesi'nin çok gizli kaldırım ve fen işleri belgeleri ile ihale bilgilerinin ve özellikle istanbul'da ücretsiz park yeri bilgilerinin ajanlara ulaştırıldığı bilgisi.

lan belediye bu.
be-le-di-ye!

yenilgi o kadar koymuş ki, chp hükümeti kurdu sanıyorlar.
müfettiş gadget ve ninja kaplumbağalar gürcistan sınırında bekliyorlarmış. uyanık olalım beyler.
bunun bi tık altı 'ankara kendine dikkat etsin' diyen dayı..
bi tık alt diyorum burası çokomelli..

Bu yoruma koptum...
Mi6 ajan ve dolar 6 tl. topla 12 eder.
12 havari christian teolojisinde geçer. Demekki dış güşler yine okyanusotesinde işbaşında.

Devlet bahçeli.
hee fatih tezcan söylüyorsa kesin doğrudur.
Fatih Tezcan denen şeyi kaale alıp başlık açan arkadaş, inşallah iyi bir iş bulursun. Alın teriyle ekmeğini kazanırsın.