bugün

Sessiz kalacak tabi. Koltuğundan eder adamı. imamson da bunu gayet iyi biliyor.
Akp liler Atatürk ü chp lilerden çok düşünür olmuşlar. Kolayı var başka bir Atatürk ÇÜ partiye oy verip chp yi bitirin gitsin. Bakın orada iyi parti var hadi göreyim sizleri.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Ah be iamoğlu...

Kendisi aklıma geldikçe, etrafında dört iri yarı siyahi ayakta kendisini sevecek gibi bakarken, koltukta oturmuş miskin miskin kameraya sırıtan albino derecesinde beyaz kız fotoğrafı canlanıyor gözümde...

Biliyorsunuz o fotoğrafı değil mi?

Genel olarak 9gag'te meme'ler için falan kullanılır.

Gerçekten nasıl oldu?

Ne için kabul ettin bu kadar "dhkp-c ve pkk sempatizanı" olmayan siyahiyle aynı yolda yürümeyi?

Bu adamların niyetini hiç mi görmedin?

Canan Kaftancıoğlu'na mazbatayı kendi ellerine almadan önce verirken hiç mi dhkp-c'nin şehit ettiği askerlerimiz ve polislerimiz aklına gelmedi de üzülmedin?

Hiç mi "Ben nasıl Atatürkçüyüm?" diye sorgulamadın kendini?

(bkz: canan kaftancıoğlu nun atatürk diyememesi/#43894804)

(bkz: kaftancıoğlunun dhkp clinin anmasına katılması/#43894790)

Para için nelerini satar bir insan?

Onur, gurur, şeref nedir?

Hep bunları sorgularken buluyorum kendimi Ekrem iamoğlu ismini duyduğumda.

Ama o da haklı yahu.

insan doğası bu.

insan bencildir, doyumsuzdur, hep daha fazlasını ister.

"O yaptıysa ben de yapayım." der.

"O kandırdıysa ben de kandırayım." der.

"O soyduysa ben de soyayım." der.

"O becerdiyse ben de becereyim." der.

Gideceği yol çamur, pislik dolu olsa ve onu kirletse bile, o her adım attığında onu daha da kirleten çamur dolu yolda doyumsuzluğu yüzünden devam eder...

"Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" der bir de genelde, günü gelince de o yılan ödlerine öyle bir girer ki, sonrasında çıkarmak için çok uğraşırlar ama iş işten geçmiştir artık...

Neyse konumuza dönersek eğer...

Hadi diyelim ki sen bu kadar yıldır içlerinde bulunmana rağmen fark edemedin o siyahilerin "dhkp-c ve pkk sempatizanı" olmadığını.

O yüzden şuan bir şey diyemiyorsun.

Bunu anlarım.

Ama nasıl oldu da en az 50 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan, 40.000 masumun ölümünden sorumlu bebek katili ouroboros çocuğu için de "Ap*'nun heykilini dikeceğiz" diyen canlıya övgüler dizdin?

Nasıl oldu da ismini bilmediğimiz yüzlerce polisimizi ve Savcımız Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden terör örgütü dhkp-c'nin sanatsal propaganda ve militan devşirme kolu olan grup yorum ölülerine övgüler dizen adamın yardımcın olmasına ya da yardımcın olarak kalmasına izin verdin?

(bkz: dhkp c ve grup yorum aynı şeydir/#43243813)

Nasıl oldu da ouroboros çocuklarının buluşma adresi terör örgütü pkk'nın siyasal kolu hdp için "hdp ile ortak bir dil yakaladık!" diyebildin?

Nasıl oldu da "Selehattin'in siyasette aktif rol oynadığı dönemde yakaladığı çizgiyi beğenenlerdenim." diyebildin?

Pkk'yla ilişkili hdp'lilerin yerine kayyum atandığında da onların ziyaretine ilk koşan kişi sendin...

Aslında şimdi düşündüm de...

Ekrem imamoğlu'nun Canan Kaftancıoğlu'na sessiz kalması gayet doğal arkadaşlar.

Çünkü bu insanların her biri CHP seçmeninin %50-60'ı gibi gerçek yüzleri gözükmemesi için Atatürkçülüğü yüzlerine bir maske olarak geçiren, fakat Atatürkçülükle zerre uzaktan yakında alakası olmayan insanlar.

Hdp'ye daha çok yakışırdı.

Değil mi ama?

Sahte Atatürkçü çok bu dünyada.

Ülkemiz içerisinde 15 milyon sahte Atatürkçü olduğuna ben adım gibi eminim mesela.

Sosyaldemokrat halkçı parti'de olması gerekirken, sosyaldemokrat halkçı parti'de alevi mezhep faşizmi yapması gerekirken, kaset skandallarıyla chp'nin genel başkanı olmuş adamın diktatörlüğündeki partide yer alan biri ne olsa.

Atatürkçü olan bir insan ulu önder yüce Atatürk'ümüzün izlerinden koparılan ve ilkelerinin hiçe sayıldığı Dersimli Kemal CHP'sinde yer almazdı zaten...

Her gün bunu bizlere kanıtlıyorlar.

Daha bir ay içerisinde üç büyük skandal yaşandı ve bunların ikisi geçen hafta oldu.

Tabii bu dhkp-c'nin alevi mezhep faşizmini ve pkk'nın Kürt Milliyetçiliğini paylaşan 'sözde' Atatürkçü "özde" Atatürk düşmanları, bunları görmememiz için sosyal medyada bu konular hakkında tek bir yorum bile yapmadı...

Neyse işte.

Anlayacağınız gayet doğal.

(bkz: demirtaş bugünleri şeref madalysı olarak taşıyacak/#43885957)

(bkz: sezgin tanrıkulu nun kürdistan bayrağı paylaşımı/#43890713)

(bkz: kaftancıoğlunun dhkp clinin anmasına katılması/#43894586)
Gördüğünüz üzere, çok Atatürkçü olduğunu sandığınız, aslında hiçte öyle olmadıklarını bize bu başlığa bile sessiz kalarak gösteren, Sahte Atatürkçü Mezhep Faşisti Kürtçü sözlük tiplerinin de yaptığı gibi...

Kafanızı kuma gömmeniz çok tatlı ama ödünüz dışarı kalıyor...