bugün

Klasik chp zihniyeti birde herşey cok güzel olacak diyorlar.bu mu yani istifa ette görevi ehli kisilere teslim et.

Istanbul çöp kokar oldu.köy mü şehir mi belli degil.

Yazık tatilde ne isi var.
yok ondan önce eski terminali ziyaret etti. yaptirda açılışına gel bilader. eskiyi zaten bilen biliyor.

haberi görünce başlık açayım dedim üşendim. açan olmuş cok şükür.
Milletvekilleriniz yıl boyu tatilde.
Hatırlatırım. Ekşi'de yazar değilim ama pembe götlü ekşicileri de kınamak isterdim.
iki defa istanbul belediye başkanlığı için propaganda miting medya iletişim toplantı vb faaliyetleri yapıp seçime girmesi ve iki seçimi de kazanıp iki defa oy sayımı sonuçlar ve rakip vs işleri ile uğraşıp kalp krizi felç geçirmeden bu süreci atlatmak, iki defa mazbata almak...

Tüm bunları yaşayan insan olan biri için normal bir durum.
Robot olsa tüm devreler hasar görür, yeniden format atılır, rektefe edilirdi.
evrime inanmam ama bazen, maymunların hala o evrilmemiş zekaları olduğunu kanıtlar nitelikte olaylara şahit oluyorum.
bu maymunlara, zekaları alsa şunu sormak isterdim.
la olm sizin amacınız nedir amk? o da bizim gibi bir insan. adam daha dün seçim hıncından çıktı. üstelik 2 kere seçime girdi ve 2 kere kazandı. o adamın yaşadıklarını anlamak için biraz olsun empati yap! ayrıca milyonlarca borç batağının içinde buldu kendini. her memur tatil yaparken koca bir şehri borç batağından çıkarması, istanbulu yeniden huzurlu yaşanılabilir bir yer haline getirmesini umduğumuz bir insanın azıcık nefes almaya hakkı yok mu? bunca zamandır elimiz bağlı yolsuzluk yapanları izledik şimdi biraz dişimizi sıkalım eğer verdiğimiz oylar boşa giderse yeniden seçime gidildiğinde elbet bizde değerlendirme yapacağız. ama o zamana kadar insana insan gibi muamele yapıp beklemesini bileceğiz. amacımız üzüm yemek! particilik, adamcılık, tarikatçılık değil! huzur, şeffaflık, adalet, refah
her şey çok güzel oldu.
e iyi yapmış...sizi rahatsız mı etti?...kaçak sarayın ejderli menüleri de rahatsız etmiş miydi?...
Yalancı Ekrem’i hiç sevmem ama o süreci ben yaşasaydım bir yıl tatil yapardım..