bugün

Adam resmen sayın başkan beni siken yok mu demiş.
"saksıya fesleğen gibi oturturum"un 3 üst versiyonudur. allah kimseyi bu durumlara düşürmesin. sözlükteki omurgasız oğlanlardan ders alsın belki kıvırır böyle zor durumlara düşünce. bizimkiler çok güzel kıvırtıyorlar kıvır kıvır.
Öyle bi ayar ki,

Akp li üyenin adı yazılmamış ve akp li üye olarak geçmiş.

Tövbe bismillah gazete de çıkan tecavüz mağdurlarının adının ve soyadının baş harflerini kullanmaları geldi aklıma.

Akp li üyenin bu ayardan sonra gözlerine siyah bant çekmeleri lazımdı.
konu bir izmir firmasından ibb'nin litresi 73 liradan dezenfektan alması dır.

goygoyu bırakalım asıl konu buydu orada.

ibb, ihaleye çıktı ve izmir'de bulunan bir firmadan dezenfektan alımı yaptı. 15000 litre için 1 milyon 110 bin tl'ye ihaleyi verdi. yani 1 litre dezenfektan için 73 liraya anlaştı.

oysaki daha önce ekrem imamoğlu'nun belediye başkanlığı yapmış olduğu beylikdüzü'ndeki gürpınar imkb meslek lisesi dezenfektan üretimi yapan mesleki liselerden birisi.
ümraniye belediyesi litresi 15 liradan bu liseden almış.

bu konuşanda ümraniyenin başkan yardımcısı.

diyor ki;
"aga ben senin semtin gürpınar daki okuldan 15 liraya aldım. sen gittin izmirden 73 liraya aldın."
ekotrollerin sazı ellerine alıp laf salatası yaparak kendilerini tatmin etmelerine neden olan durum. "omomoğlo oyor vordo" falan filan. çok zavallısınız lan, çok. öyle böyle değil, ama sizinde yapacak bir şeyiniz yok.

tek teselliniz bu tür saçma diyaloglar ile gündem olmak. ve sizde bu durumun gayet net bir şekilde farkındasınız o yüzden böylesine ihtirasla sarılıyorsunuz bu tür saçma polemiklerle.

neyse, sadede gelelim. öncelikle söz konusu şahıs yavuz selim tuncer'dir ak partilidir lakin mv değildir. ümraniye belediye başkan yardımcısıdır.

sorduğu şu soru ile asıl kendisi imamoğlu'na ayar vermiş, ümraniye bld'sinin litresini 15 tl den aldığı dezenfektanın ibb tarafından litresi 75 tl ye satın alındığını aradaki farkın kimin cebine gittiğin sormuştur.

şimdi basit diyalogları boş verinde tuncer'in bu sorusuna bir cevap verin ya da ağababalarınız cevap versin ve kim kime ayar vermiş bizde görelim.

https://twitter.com/yerel...tatus/1329401860978061312
güncel Önemli Başlıklar