bugün

işçi değil ak-militan.
Az bile yapmıştır ben olsam bunca zaman aldıkları maaşı isterdim kul hakkıdır çünkü çalışmadan bankamatik ten para almak.
çalışan işçi out,
pkk'lı terörist in.

diyet zor bir şey.
adam yalan olduğu anlaşılmasın diye küsüratlı yazmış ya.

o çıkarılan işçiler ile konuşuldu çözüldü. sadece ankarada 15 bin gayme alan çaycı vardı

ulan iyiki akp li değilim hiç acımıyorlar bunlara.
" akepelilere edilen zulüm son bulsun " dedirtti. artık onlar dört değil üç maaşa talim edecekler demek ki.
imamoğlu yapmışsa bir bildiği vardır.
konya, kayseri gibi yerlerden maaş alsınlar. atm memurluğu zor iş. muaha.
bu devirde a haber izleyen ve inananlar kaldı mı cidden ya?
Orana vurulduğu zaman istanbulda istanbul'da çalışan yüzde birlik bir kesim kadar.
bankamatik işçisi len aq. o kadar hdp'li işsiz mi gezseydi len aq.
ben onu 117.000.000 diye biliyordum.
Bankamatik işçiside vardır arasında.

iyi yapmış.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Yerlerine Canan Kaftancıoğlu, Sezgin Tanrıkulu, Kılıçdaroğlu kafasında işçiler getirilmesi içindir.

(bkz: kaftancıoğlunun dhkp clinin anmasına katılması/#43894790)

(bkz: demirtaş bugünleri şeref madalysı olarak taşıyacak/#43885957)

(bkz: sezgin tanrıkulu nun kürdistan bayrağı paylaşımı/#43890713)

Acaba o işten çıkarılan insanlar yerine Canan Kaftancıoğlu ve de Ekrem'in ölen DHKP-C'lilere methiyeler düzen Yardımcısı nasıl aşırı solcu kızıl yoldaşları koyacak hiç düşünen oldu mu aranızda?

Sonuç olarak istanbul il Başkanı olarak emin olun bağlı olduğu partinin örgütsel hareketindeki insanları kadrolaştırmaya çalıştırıyordur Canan Kaftancıoğlu.

Nasıl ki Mehmet Moğultay Adalet Bakanı olduğu dönem yargıda ilk kadrolaşma olarak bilinen Alevi Tahakkümünü gerçekleştirmişti, günümüzde de emin olun bu hareketler devam edecek ve bu ülkenin asli unsuru olan Sünni Türkler dışlanacak.

Yıllar sonra bu entry'i okuyan gençler olduğunda bana hak verecekler.

Ama sosyal medyada Kürt Milliyetçileri ve Mezhep Faşisti olan Aleviler bu denli örgütlenmişken sizin şuan anlamanız pek bir zor.
Çıkarılan işçiler yasal süreç kapsamında yargılanırlarken bu başlıkları açanlar isim soyad belirtsinler de haklarında suç duyurusunda bulunalım.

Dolandırıcılığa yardım ve yataklık eden akgöt tabii ki de zikertilecek. Anasından başlayarak bütün sülalesi folloşlaşacak.

Akgötler yavaş yavaş akgötcük olmaya başladılar.
istanbulda tamı tamına 7 yıl yaşadım karadenizli olmayan ibb çalışanına rastlamadım yeter karadenizliler yedi bitirdi koca şehri bırakın yaralarını saralım.
bir gün iktidar geri aldığında belediyeyi gene işçi çıkartıcak bu sefer bunu paylaşan adam kadrolaşma vardı onları çıkardılar derken muhalif olanlarda kendi adamlarını koymak için masumu çıkardılar diyecek. hepiniz aynı boksunuz mk.
--spoiler--
az bile yapmıştır ben olsam bunca zaman aldıkları maaşı isterdim kul hakkıdır çünkü çalışmadan bankamatik ten para almak.
--spoiler--

nasıl bir kafanız var lan sizin kafasına soktuklarım. nasıl bu kadar emin olabiliyorsun da yazıyorsun lan az gelişmiş hücre seni. imamoğlu dediğin şahsiyet bugüne kadar bankamatik memuru diye işten attığı kişilerin hangisinin bankamatik memuru olduğunu kanıtlayabildi. hangisini ispat edebildi. var mı elinde kanıt. bu kadar kişi madem bankamatik memuru niye açılmış bir dava yok. onu da yaz bari.

şimdi ana bacı sövücem durduk yere günaha giricem amk beyinsiz öküzü seni.
https://www.youtube.com/watch?v=pvbQYD5K03U
Temizlik sonucu olmuştur.yagdanliklar kovulmustur.
(bkz: küsüratlı sayı verince inandırıcı olmak)
size 'ayarını bozduğunuz tartıda tarılacaksınız' dedimizde hüloğğğ çekiyordunuz.

doğru bir haber değil tamam ama inşallah daha beteri yakında yapılır, aynı akebenin yaptığı gibi.
sizi silken yaranıyor nasıl olsa.
iyi olmuş amk zerre kadar üzülmem. Sanki belediye de kalsalar işine gücüne bakıp ekmeğinin peşinde koşacaklardı. Bunlar değilmiydi biz imamoğlu ile çalışmayız diye miting yapan. Şimdi ne bok yerlerse yesinler.
ya birader siz neden böylesiniz? burada imamoğlu değil binali yıldırım yazsaydı doğruluğuna bakmadan "işte ah parti" "liyakatsız orospu çocukları" ihvancı şeriatçi pislikler" diye diye döşerdiniz entarilerinizi.

imamoğlu yazınca iyi olmuş yazıyorsunuz amk. haber doğru mu değil mi onu bile anlamadan sallıyorsunuz. zeka seviyesine gel ya.

t: doğruluğunu anlamak için daha çok ayrıntı bilmemiz gereken haberdir. fakat ben imamoğlunun chp içindeki diğer alevi mezhepçisi terör sempatizanlarına benzemediğini düşünüyorum.
Herkes çöpünü dökmeli...

Normaldir.
demokrat liyakat sahibi olduğunu iddia eden chp işten çıkarılan işçilerin yerine kendi adamların aldı.
özge türkyılmaz gibi binlerce kemalist sırf atatürkün adını vererek ibb koridorlarını arşınladı. zaten kemalistler kadar adam kayıran liyakatsiz başka yönetim yoktur. akp bunlardan çok daha iyi. bunu neye dayanarak mı söylüyorum. gidin bakın sahil semtlerindeki belediyelere ve koça sabancı şirketlerine bir tane bile kapalı çalışanları var mı. ama ak partide ve bakanlıklarda çalışan kadınların sayısında açık olanların sayısı kapalı olanların sayısında çok daha fazla.
bunu açık kapalı ayrımı yapmak için söylemiyorum chp nin adam kayırmasını liyakatsizliğini görün diye söylüyorum. he bunlar ileride iktidara gelirse emin olun liyakat konusunda akp yi mumla arayacaksınız.
edit: kemalist yobaz
edit:altı okla bütün kapıların sana açılması
edit:altı okla işe giren özge türkyılmaz
güncel Önemli Başlıklar