bugün

siyasal islamcı ahlakıdır.
Aksaray'da ki mekanlarin bir çoğu 3. Sınıf mekanlardır, normal durumdur. Etiler, bebek tercih etmesi tavsiye edilir.
ibb de makam koltuğuda verildi ama icraat gören olmadı.
rte aklınca ayağını kaydırırız demek istiyor ama rte nin kendisi de biliyor ki iktidar elden gidiyor.
kunta kinta yapılacağının göstergesiydi.

o kırık sandalye yi masanın ortasına çat diye vursaydı keşke.
Herkes değerine göre ağırlanır.
bu konuyu alattin çakıcı ya sormak lazım hazır dışarı çıkmışken, ne anlama geliyor ne demek istiyorlar diye.
israiin büyükelçimize yaptığını yapmışlar akılalrı sıra.
herkesin bildiğinin aksine ekreme kırık sandalye verilmemiş ekrem otururken kırmıştır.
tesadüfle açıklanamayacak çirkin bir olay.
görsel
böyle bir şeyi ancak çok çiğ birisi kurgulayabilir, ancak çok çiğ insanlar beğenebilir.
ne anlama geldiği yeni yeni anlaşılan olay. ne millet iradesi ne devlet menfaati gözetilir olmuş..
imamoğlu şov yapmaya ve tabiki elle tutulur eserler dikmediği ve tabiki yoksulu gözetmediği sürece ekrem e dokundurtmam .

o bana lazım !
insan korktuğu kişi ile uğraşır.
oturduğu sandalyeyi kırarak israf yapmıştır. ehehe reis haklı. evet.
bu kurgu ise nasıl bir vizyon ulan bu hahahah.

imamoğlu yine lafı gediğine oturtmuş ama.

(bkz: ikinci kez oturduğumda daha sağlam otururum efendim)

bu chp den çıkan hazırcevap elemanlara bayılıyorum, ince 1 imamoğlilu 2. muazzam.
kaçarı yok 2023 te daha sağlamına oturacak evet.
Saray büyük ama içindeki insanlar ve oyunları küçük.
normalde bu tür bir toplantıda kırık sandalye gözlerden kaçmaz zira toplantı salonun bile personelleri ve şefi vardır. her sandalye küçük bir toz kalmayacak şekilde kontrol edilir. herkesin sırasının belli olduğu bir toplantıda imamopğluna kırık sandalye verilmesi gerçekten korkutmaktadır. belki de adamı yere düşürmek istediler bilemeyiz ama tek bildiğimiz şey imamoğlu bu mesajı iyi irdelemeli.
--spoiler--
2. oturuşumda da sağlam otururum diye cevabı giydirmiştir
--spoiler--

böyle başlıkları kaynaksız açmayın lütfen!
kaynak: https://tr.sputniknews.co...u-yaptigin-israftir-dedi/
ikincisinde daha sağlam otururum demiş, imamoğlu. yapıştırmış lafı.
ulan ne güldüm be.
recep saray da uzun eşek oynarken kırmış

ben yapmadım, o yaptı demek için

imamoğluna vermiştir.
kayyumun sinyalini vermişlerdir. yazık..
Güya mesaj veriyor. imamoğlu o saraya geldiğinde senin koltuğuna daha sağlam oturacak merak etme.
Topal ordeğin çiftesi berk olur yalnız.