bugün

imkansızı denemiş akepe yalakası avukat kız..

imamoğlu ibb adaylarındandı.. seçim sonucunda ysk tarafından birinci geldiği zaten açıklandı. mazbata içim sayım bitmesi bekleniyor. imamoğlu yasalara göre en kötü uyarı cezası alır. o bile imkansıza yakın aslında ama akp baskısı olursa uyarı olur. çünkü ysk tarafından birinci gelmiş. ve açıklanmış. belediye başkanı unvanını kullanıp kullanmaması kendi hassasiyetine kalmış bundan sonrası.
amk işte allahın çapsız embesillerini ite kaka okutup paye veriyorsunuz sonra çilesini biz çekiyoruz..

kabahat bu kızda değil, ona bu ünvanı ve özgüveni veren sistemde..
Şu saatten sonra imamoğlu'na karşı yapılacak her türlü engelleme girişimi imamoğlu'nun oylarına puan ekleyecektir. Ak parti camiası farkında değil belki ama tarihi tekerrür ettirecekler. Sanırım imamoğlu hapse girerse belediye başkanı olmadan cumhurbaşkanı olacak.
kamu görevini usulsüz üstlenmek suçsa daha sonuçlar kesinleşmeden atı alan üsküdar'ı geçti diye konuşma yapan şahıs hakkında da açılmalı o dava.
kim bulunduysa helal olsun.
Harbiden doğru haber. Vay arkadaş şu işe bak. neymiş neymiş? Kamu görevini kötüye kullanmakmış. Allah allah. Hangi görevini? Sayımdan dolayı Daha adama görev vermediler la bu nasıl bir fesatlık örneği? Yuhhhhhhh diyorum başka da bir şey demiyorum. Kafayı yemiş bu salak ve gezikalı embesil kimse.

(bkz: hasstir be rıfat abi)

https://m.haberler.com/ek...ziyareti-11922135-haberi/
tipe bak mnskm.
https://m.haberler.com/am...duyurusu-11922060-haberi/
tamam ya seçimleri iptal edin. belediye başkanlarını tayyip atasın ve kendini padişah ilan etsin. yeter bıktım.
hakli bir suç duyurusu hayırdır yani daha mazbatayı almadan sanki yangın dan mal kaçırıyorlar.
görsel
anıtkabir defteri resmi bir belge değildir. dolayısıyla boşa uğraş.

bu kadar mı boş vaktiniz var arkadaş.

hakim olsam mahkemeyi oyalamaktan buna ceza veririm.

sayım bitmeden her yere teşekkür afişi astıran kişiyi dava etmeyi de unutmuş sanırım.

ya da cumhurbaşkanının diplomasıyla ilgili dava falan?
Beşiktaş ve kadıköy gibi chpnin kalesi olan semtlerdeki sandıkların çoğu açılmamışken bir grup adamı toplayıp tüm ülkeye "kazandık." Alarmı vererek gayri ahlaki bir manipülasyon yaratmak tck kapsamında hangi suça giriyor acaba ?
Kim daha oldu bittiye getirdi zira ?
--spoiler--
duyarlı bir türk vatandaşı olarak bu itirazı yapmaya ihtiyaç duydum
--spoiler--
bunca yolsuzluk, hırsızlık yapılırken neredeydin diye sorarlar adama, madem duyarlıydın.

bir de bunun gibiler mümkünse türk ismini ağzına almasın. birilerini yalamaktan ağızları dolu zaten.
Sevgili bayan avukatın imamoğlu ismi üzerinden prim yapmak istemesi.

Bundan sonra işleri artar artık, müşterileri sıraya girer, iyi taktik, isminide duyurdu oh mis.
akıyor bu sene maşallah.
Türbanlı olması beni şaşırtmamış, hukuka değil kişiye sadık bir avukatımsı tarafından gerçekleştirlmiş eylem.
“ ben ibb başkanıyım” demek kamu görevini usulsüz yüklenmek demek değildir. Anıt kabir defterine bunu yazmak ise delil değildir. Bunun suç teşkil etmesi için icraatta bulunmadı lazım yani ibb çalılanlarına talimat falan vermesi lazım bunu ben biliyorum bu hukuk mezunu bilmiyor mu?