bugün

Çarkçıbaşı tramola!
Lan oğlum sizin sorununuz ne biliyor musunuz kaybetmeyi hazmedemiyorsunuz.

Bitti lan 25 senelik rüya uyanın kaybettiniz.

Şimdide sizi ezen adamların yanına sığınmaya kendinize çekmeye çalışıyorsunuz.

Eziksiniz lan ezik.

Edit:dayanamadım sinirden ekrem başkan bir gün birşeyin başına geçer ama akpartinin değil ülkenin başına geçer.

Size damat müstehak fazlası yok.
Bazılarının sadece ismini değil, karakterini, gururunu, haysiyetinide unuttuğunu gösteren durum.
Ulan iki aydır adama demediğinizi, atmadığınız iftirayı bırakmadınız, şimdi kıymete mi bindi!???
Siz nasıl oynak, nasıl dansöz insanlarsınız!?!?
Ama eteğini öptüğünüz, laf söyleymediğiniz "hoca efendiniz "I çıkar savaşında iki günde terörist ilan etmenizden belliydi karakteriniz.
Herneyse... Çamurla fazla oynayıp el kirletmemek lazım.
Tanım : Olmayacak şeydir.
RTE hakkın rahmetine kavuştuktan sonra Akp büyük ölçüde dağılacaktır bu sebeple boş yapmayın. Rte hakkın rahmetine kavuşmadan da partiyi kimseye bırakmaz.
olur olur siyaset bu. siyaset yapan adam da dönek olur, hayat kadınından farkı yoktur. oy potansiyeli olan herkesle canım cicim olur.

de neden akp? akp dediğin kaç senelik parti? adalet ve kalkınma diye gelip adaletin de kalkınmanın da içinden geçen parti mi?

yok dostum bak ben sana daha mantıklı bir öneri sunayım; madem bu kadar sevdiniz eko başganı, e bir sonraki seçimlerde chp den aday olursa chp ye ver sen de oyunu, ne olacak? hayır ben chp li olmadığım halde bu adam sayesinde chp ye oy atıyorum da, sizdeki bu akp aşkı neden?

ayrıca neyi davasından bahsediyorsunuz ki siz, daha neyi elde edemediniz? böyle dava olmaz olsun ya, sizin davanızın aşkına satın alım gücümüz dibe vurdu, yurt dışına tatile çıkarken kırk kez düşünür olduk, hala ne davası lan? sikerler öyle davayı bak haberiniz olsun.
KISMEN doğru iddia.
Ekrem başkan ak parti'ye geçecek.

Ama içinden geçecek! *
e tabii inşallah öyle olur, yoksa topunuz götaltına gideceksiniz, bu başlıkların ana sebebi direkt göt korkusudur.
reisin bayrağı direk mhpye devredeceğini düşünüyorum..