1. 1.
    Büyülenmişçesine liderleri imamoğlu'nu savunmaya programlanmış, hipnoz edilmişcesine imamoğlu ne derse desin kendisini alkışlamaya şartlamış bir acayip seçmen kitlesidir. Şöyle ki;

Seçimden önce imamoğlu: "istanbul'a biyolojik arıtma tesisini kuracağım!"

imamoğlu seçmeni: "yaşa varol başkanımıs, reisimis, kahramanımıs, kıymetlimis, şak şak şak!"

Seçimden sonra imamoğlu: "istanbul'a biyolojik arıtma tesisi kurmayacağım!"

imamoğlu seçmeni: "yaşa varol başkanım, reisimis, kahramanımıs, kıymetlimis, şak şak şak!"

imamoğlu: "kayyumları kınıyorum, Selahattin Demirtaş'ın çizgisini çok beğeniyorum!"

imamoğlu seçmeni: "yaşa varol başkanımıs, reisimis, kahramanımıs, kıymetlimis, şak şak şak!"

imamoğlu: "yaşasın cumhuriyet, yaşasın laiklik, en büyük türk Atatürk!"

5 -11 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    omurgazsızlar lafının en yakıştığı seçmen kitlesi. aksini iddia eden ispatı ile gelsin.
    6 -3 ... pompacisofu
  3. 3.
    Sadece istanbul'da (yaştan dolayı oy veremeyenlerle ortalama tahmini) 7 milyon üzerinde olan seçmendir.

Bu halka saygı duymayı öğreneceksiniz.
    3 -4 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    ilginç bir kitledir.
    2 -1 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    kendi hallerini görseler ağlamaktan haşat olacak avellerin eleştirdiği seçmenlerdir.

"büyülenmişçesine liderleri imamoğlu'nu savunmaya programlanmış, hipnoz edilmişcesine imamoğlu ne derse desin kendisini alkışlamaya şartlamış bir acayip seçmen kitlesidir. "

bunu sen mi söylüyorsun koyun kardeş.
    3 -3 ... ismim lazim degil
  6. 6.
    bazı salak cahillere dert olmuştur. bu ülkenin aydınlık insanları gerektiğinde eleştirir. herkesi kendiniz gibi koyun mu sandınız?
    1 -3 ... huni kolisi
  7. 7.
    yapraklarla aynı fikirdeki seçmenidir. hepsi kendisini alkışlarlar.
    1 -1 ... bittimiacaba
  8. 8.
    --spoiler--

imamoğlu'nun yanlışını gördükleri anda çat çat çat tokatlayacak ve haddini bildirecek olan seçmendir

--spoiler--

Hani nerede? imamınoğlu Türkiye'yi hdp konusunda şikâyet etmek için ülke ülke geziyor. Niye bir kişi de çıkıp "yahu bebek katillerinin siyasi kolunu savunmak sana mı kaldı, sen belediye başkanısın işini yap" demiyor?
    1 -1 ... zall bana hep abi der
  9. 9.
    Bugün sosyal medyada % 20 zammı deli gibi destekleyen seçmendir.

Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyorlar.
    1 -1 ... hayat guzel
  10. 10.
    Akpli götü yaktıkça helal olsundur. Evet.
    2 -2 ... edgy laik boi